Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
panterka90 - naciągaczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: panterka90 - naciągaczka (/Temat-panterka90-naciagaczka-116725)

Strony: 1 2 3


RE: panterka90 - naciągaczka - kuli - 05-07-2015 20:54

i jak rozwinela sie sprawa?


RE: panterka90 - naciągaczka - Mercz - 05-07-2015 23:55

(05-07-2015 20:54)kuli napisał(a):  i jak rozwinela sie sprawa?

Nawet jeśli zgłosił ją na policje, to tak szybko to się nie wyjaśni.


RE: panterka90 - naciągaczka - Lotheo - 06-07-2015 08:48

Przecież to musi założyć sprawę z kodeksu cywilnego. Tak jak Ci powiedzieli... pożyczka to nie przestępstwo. Jeśli masz dowody to przekaż sprawę np. do windykatora, że ta osoba zalega Ci z prywatną pożyczką i tyle. Nie tylko instytucje da się ścigać takimi sposobami Smile

Pamiętaj jeszcze o jednym:
Jeśli pisała, że jest chora, a tak nie jest - przed sądem oznacza, to to, że wyłudziła te pieniądze i to już podlega pod konkretniejszy paragraf, niż próba ściągnięcia swoich wierzytelności. Można udowodnić w ten sposób, że od początku próbowała Cię oszukać i nie oddanie pieniędzy było celowym działaniem od samego początku, wprowadzając Cię w błąd swoim stanem zdrowia.

Ja jestem na prawdę pełen podziwu dla tych, którzy pożyczają komuś hajs na internecie. Przecież dziś jest, jutro go nie ma. Zakłada drugie konto np. z internetu mobilnego i dalej jest członkiem forum tylko, że pod innym nickiem i dalej będzie oszukiwał ludzi. To się nigdy nie skończy, dopóki ludzie nie zmądrzeją.


RE: panterka90 - naciągaczka - Mercz - 06-07-2015 08:55

Lotheo chciał pomoc chorej osobie, bo może jest dobrym człowiekiem? nawet żadnego % nie bral. ma taki charakter, robił to w dobrej wierzę.


RE: panterka90 - naciągaczka - Lotheo - 06-07-2015 09:01

Dobry człowiek, a naiwny, to jest znaczna różnica. Dobroć człowieka można dostrzec, czy okazać nie koniecznie przez pryzmat hajsu, ale przez to jaki jest w stosunku do drugiego człowieka na prywatnej płaszczyźnie. Chyba za krótko żyjesz na tym świecie jeszcze i mało widziałeś, bo ja jednak bagaż doświadczeń przez 27 lat, uzbierałem spory. Nie pomyślałeś o tym, że można wziąć numer konta bankowego, czy polisy i mógłby sam opłacić polisę, a nie pożyczać, czy przelewać pieniądze tej panterce? Można zabezpieczyć się w najróżniejszy sposób.

BTW. Chora osoba nie znika bez śladu i nie wymiguje się od oddania hajsu. O czym Ty piszesz w ogóle?


RE: panterka90 - naciągaczka - Mercz - 06-07-2015 09:05

Piszesz o tych co pożyczają jak o naiwnych. chciał dobrze, myślał że użytkowniczka jest chora, to chciał jej pomoc. ma taki charakter, cóż może jak on będzie w takiej potrzebie, to i tu na forum ktoś mu szybko pożyczy bez %.


RE: panterka90 - naciągaczka - ShuQi - 10-07-2015 17:50

@[mamrocik]

Jakieś postępy w sprawie, byłeś na policji? Czy odpuszczasz?


RE: panterka90 - naciągaczka - mamrocik - 11-07-2015 14:35

@[ShuQi] aktualnie jestem za granicą , przeczytaj wyżej posty pisałem, że byłem . Mam podstawy twierdzić, że faktycznie była chora i ma Ona po prostu pecha ze zdrowiem. smutny . Spokojnie tak jak pisałem po wakacjach będziemy działać. Na pewno dam znać co i jak w sprawie. Odpuszczam ? nigdy Smile . Hajs jest więc , sprawa w sądzie będzie kolejnym rozdziałem Lol z historii .


RE: panterka90 - naciągaczka - MilanFan - 11-07-2015 14:40

A ona sobie wchodzi na forum i nawet nic nie skomentuje...


RE: panterka90 - naciągaczka - ShuQi - 11-07-2015 15:47

Trochę mi jej szkoda, nawet ją polubiłem :>

Lecz ostatnio stała się strasznie zarozumiała, ja swój hajs odzyskałem(a pogodziłem się z stratą już, i tak jedna sprawa w sądzie jest o wyłudzenie).

Mam nadzieje że sprawa zakończy się szybko i polubownie.
Materiały wszystkie dotarły do Ciebie, bo nic na ten temat nie mówiłeś?