Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
panterka90 - naciągaczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: panterka90 - naciągaczka (/Temat-panterka90-naciagaczka-116725)

Strony: 1 2 3


panterka90 - naciągaczka - mamrocik - 27-06-2015 10:33

Użytkownik @[panterka90] Pożyczył 150zł , nie dotrzymał terminu. Tak wiem nie powinienem pożyczać facepalm . Następnie ponownie chciała pożyczyć pieniądze , gdy odmówiłem , kontakt się urwał. Tłumaczenia typu potrzebuje na oc, jestem chora. Dlatego na spokojnie wyjaśni to policja. Wiem , że nie tylko ja zostałem oszukany (Tego nie wiem czy faktycznie tak jest.) , mniejsza o pieniądze, ale powinna zostać ukarana jeśli faktycznie wyłudziła pieniądze, dlatego zgłaszam precedens na policję oraz w najbliższym czasie idę do znajomego prawnika.
ps.
Proszę o niezamykanie postu, będę informował co i jak w sprawie, ponieważ jeśli wszystko pójdzie dobrze ,
sprawa trafi do sądu , gdyż nie powinniśmy tolerować oszustwa na taką skale Lol . Wakacje są dłuuuugie Tongue

fragment rozmowy na gg

[Obrazek: 123.jpg]


RE: panterka90 - naciągaczka - Adriano42 - 27-06-2015 10:41

Niema sensu teraz pożyczać pieniędzy, za dużo bydła stara się tylko zdobyć parę grosza, a coraz mniej uczciwych ludzi. Mam nadzieję, że zostanie należnie ukarana Wink


RE: panterka90 - naciągaczka - Mercz - 27-06-2015 10:52

Dlatego nie warto pożyczać nieznajomym - ale cóż, chciales dobrze. Nawet żadnego % nie chciałeś, za co brawa dla Ciebie ode mnie.


RE: panterka90 - naciągaczka - MilanFan - 27-06-2015 11:27

Z tego co wiem, nie tylko Polaków ona oszukiwała...


RE: panterka90 - naciągaczka - kuli - 27-06-2015 11:37

Brawa dls niego. Nie chcial % a podjal ryzyko z obca osoba.


RE: panterka90 - naciągaczka - ShuQi - 27-06-2015 12:32

Dorzucę swoje dwa grosze do "góry grosza"

Znam(wirtualnie) Paulinę od kilku dobrych miesięcy, na samym początku handlowało mi się z nią bardzo dobrze(transfer gotówki pomiędzy paypal a skrill/konto bankowe) dostawałem wyższe %% niż bym oczekiwał.
Niestety po pewnym czasie, po wysłaniu jej gotówki(czyli po transakcji) kilka osób wystąpiło o zwrot na paypal(towar) i niestety musiałem zwrócić.
Nie dawno po ponad czterech miesiącach otrzymałem zwrot całej kwoty jaką była mi winna.

Tak więc jak najbardziej można odzyskać gotówkę, natomiast trzeba się o to bardzo upominać i walczyć Wink


RE: panterka90 - naciągaczka - Madroxx - 27-06-2015 12:52

Trzeba było ją odesłać do wonga, vivusa czy innego serwisu z pożyczkami Smile


RE: panterka90 - naciągaczka - mamrocik - 27-06-2015 13:52

Byłem na komisariacie . Przywitała mnie ładna pani policjantka Lol . Sprawa ma się następująco, jako że na moich screnach jest napisane pożyczka , nie jest to karalne. Policja nic nie zrobi , tak jak się spodziewałem beka .
Więc zostaje droga sądowa. Z racji, że wyjeżdżam sprawę skieruję dopiero po moich wakacjach impreza .
We wrześniu dam znać co i jak Jerk2 .
ps, A nóż odda hajsik beka .
Morał jest z tego dobrze znany , "dobry zwyczaj nie pożyczaj".


RE: panterka90 - naciągaczka - marcel_kk - 27-06-2015 18:55

(27-06-2015 12:32)ShuQi napisał(a):  Dorzucę swoje dwa grosze do "góry grosza"

Znam(wirtualnie) Paulinę od kilku dobrych miesięcy, na samym początku handlowało mi się z nią bardzo dobrze(transfer gotówki pomiędzy paypal a skrill/konto bankowe) dostawałem wyższe %% niż bym oczekiwał.
Niestety po pewnym czasie, po wysłaniu jej gotówki(czyli po transakcji) kilka osób wystąpiło o zwrot na paypal(towar) i niestety musiałem zwrócić.
Nie dawno po ponad czterech miesiącach otrzymałem zwrot całej kwoty jaką była mi winna.

Tak więc jak najbardziej można odzyskać gotówkę, natomiast trzeba się o to bardzo upominać i walczyć Wink


To ja też dorzucę swoje 2 grosze... czy na pewno Paulinka a może Grażynka ?
Zakończyłem z nią wymiany 19 października jak zaczęła kombinować z wpłatami z kont osób trzecich...
Do tego jeszcze chciała pożyczkę... co ten hazard wyprawia z ludźmi.
http://i59.tinypic.com/nxrupc.jpg
[Obrazek: nxrupc.jpg]


RE: panterka90 - naciągaczka - mamrocik - 27-06-2015 20:01

Nr kont bankowych mam , na dniach prawdopodobnie będę miał jej dane, 100% real fotkę także nie pytajcie jaką Tongue, chyba że na zdjęciu to jakaś koleżanka , z karteczką beka . Wcale nie jestem zły , kobitka chciała dorobić pokerface . Miałem podobną sprawę w sądzie i była to wygrana, mam nadzieję, że ta również tak się zakończy Cool .