Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja FB OKAZJA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aplikacja FB OKAZJA (/Temat-Aplikacja-FB-OKAZJA-116723)

Strony: 1 2


RE: Aplikacja FB OKAZJA - tdkzor - 27-06-2015 10:59

hm.. nie rozumiem waszej polityki... uzytkownik z duza iloscia postow ma prawo sprzedac cos drozej i szybciej? wiec za ile mial bym ta aplikacje sprzedac? 100? 200? i jeszcze pierwszy bym ja musial wysłac...


RE: Aplikacja FB OKAZJA - Mercz - 27-06-2015 11:05

(27-06-2015 10:59)tdkzor napisał(a):  hm.. nie rozumiem waszej polityki... uzytkownik z duza iloscia postow ma prawo sprzedac cos drozej i szybciej? wiec za ile mial bym ta aplikacje sprzedac? 100? 200? i jeszcze pierwszy bym ja musial wysłac...

A czy ja tak pisałem? Nie, nie pisałem nic takiego.

Ostatnio sporo akcji z tymi apkami po prostu.


RE: Aplikacja FB OKAZJA - tdkzor - 27-06-2015 11:06

@kariol - grasz nie fair.. wyslalem ci link aby potwierdzic ze apka dziala a ty ja zglaszasz, zal dupe sciska? bo ci nie napisalem jak ja zweryfikowali?

moze od razu sprzedam sposoby na tworzenie apki aby zostala zatwerdzona po 50zł... wtedy bedzie tyle syfu ze akceptacja apki bedzie prawie ze niemozliwa...


RE: Aplikacja FB OKAZJA - kariolmax - 27-06-2015 11:23

Kilka słów sprostowania:
1. nic nie wysłałeś
2. zgłosiłem Twoje posty, niech administracja forum sprawdzi czy na pewno jesteś czysty, nie zgłaszałem żadnej apki beka "zgłoszony" to nie "zgłoszona" beka - polecam naukę czytania ze zrozumieniem.


RE: Aplikacja FB OKAZJA - tdkzor - 27-06-2015 11:37

Zwracam honor Smile nie mam sobie nic do zarzucenia...


RE: Aplikacja FB OKAZJA - tdkzor - 28-06-2015 11:23

sprzedana Smile do zamkniecia


Aplikacja FB OKAZJA - Klin - 29-06-2015 15:04

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.