Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja FB OKAZJA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aplikacja FB OKAZJA (/Temat-Aplikacja-FB-OKAZJA-116723)

Strony: 1 2


Aplikacja FB OKAZJA - tdkzor - 27-06-2015 09:22

1.Nazwa przedmiotu :Aplikacja FB OKAZJA
2.Opis przedmiotu :aplikacja stworzona pod serwis z quizami, lecz brak czasu zmusza mnie do sprzedania jej.
3.Zdjęcia :[Obrazek: Untitled.jpg]
4.Kontakt Tonguew/gg:1549660
5.Cena :400 do lekkiej nego.
6.Sposób zapłaty za przedmiot :tylko bank/mozliwosc wystawienia na allegro Smile

Po weekendzie sprobuje ogarnąc jeszcze z 2 apki Wink


RE: Aplikacja FB OKAZJA - Mercz - 27-06-2015 09:25

Po to wbijales 50postow?Wink a czemu ns tych dwóch kolejnych nie chcesz spróbować zarobic?


RE: Aplikacja FB OKAZJA - Loris - 27-06-2015 09:31

(27-06-2015 09:25)Mercz napisał(a):  Po to wbijales 50postow?Wink a czemu ns tych dwóch kolejnych nie chcesz spróbować zarobic?

To nie oznacza że chce kogoś oszukać, aplikacje jak przekaże pierwszy to będzie dobrze Smile


RE: Aplikacja FB OKAZJA - melkao - 27-06-2015 09:34

Przestrzegam, śmierdzi na odległość oszustem (posty nabite żeby móc jedynie coś sprzedać)


RE: Aplikacja FB OKAZJA - Mercz - 27-06-2015 09:37

Loris do cholery, wkurzasz mnie tym pisaniem. z czego mi wiadomo po Twoich postach zarabiasz dziennie 1tys zł, olewasz policję i pisma, które Ci przysyłają z prokuratury. zdobywasz cudem spore ilości rzeczy w konkursach (wszyscy max 3 a Ty 9) i powiedz mi do cholery gangsterze, gdzie napisalem, że użytkownik chce oszukać kogos?
zadałem jedynie pytanie.


RE: Aplikacja FB OKAZJA - tdkzor - 27-06-2015 09:37

[Obrazek: Untitled.jpg]

dokładniejsze zdjęcie z prawami

siedze na tym forum juz pare miesiecy... wczesniej bywalem sporo na lockerz


RE: Aplikacja FB OKAZJA - Loris - 27-06-2015 09:39

(27-06-2015 09:34)melkao napisał(a):  Przestrzegam, śmierdzi na odległość oszustem (posty nabite żeby móc jedynie coś sprzedać)

Ja też nabijałem posty po to aby coś sprzedać, i wszyscy pisali "nabijaj posty nabijaj, co będziesz sprzedawał? itp." jakoś nie okazałem się oszustem Smile dajcie mu szanse, jak ktoś kupi to niech pierwszy bierze aplikacje i śluz Smile

(27-06-2015 09:37)Mercz napisał(a):  Loris do cholery, wkurzasz mnie tym pisaniem. z czego mi wiadomo po Twoich postach zarabiasz dziennie 1tys zł, olewasz policję i pisma, które Ci przysyłają z prokuratury. zdobywasz cudem spore ilości rzeczy w konkursach (wszyscy max 3 a Ty 9) i powiedz mi do cholery gangsterze, gdzie napisalem, że użytkownik chce oszukać kogos?
zadałem jedynie pytanie.

Powiem Ci tyle że jak tylko będe miał czym zrobić zdjęcie to Ci prześle na PW to może wtedy uwierzysz... albo nie napiszesz mi że to fake photo beka


RE: Aplikacja FB OKAZJA - melkao - 27-06-2015 09:44

To że pokazujesz zdj nic nie znaczy, takich zdj w sieci jest mnóstwo jak i na zagranicznych forach


RE: Aplikacja FB OKAZJA - tdkzor - 27-06-2015 09:46

Odstraszacie mi klientów Big Grin


RE: Aplikacja FB OKAZJA - kariolmax - 27-06-2015 10:09

Uwierz, i tak ich nie będziesz miał...

Zgłoszony, zobaczymy co się stanie Smile