Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych (/Temat-Malzenstwa-homoseksualne-legalne-w-calych-Stanach-Zjednoczonych-116706)

Strony: 1 2 3 4


RE: Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych - daniel42na - 27-06-2015 12:12

Dlaczego traktujesz nienormalność jako coś złego?


RE: Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych - Mercz - 27-06-2015 12:14

Ja osobiście nie. Tylko wiele osób wypowiada się w tym temacie do tego negatywnie (homoseksualizm), ponieważ odbiega od normalności.


RE: Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych - daniel42na - 27-06-2015 12:26

Dopóki robisz sam ze sobą coś "nienormalnego" to nikomu zdrowemu psychicznie nie powinno to przeszkadzać, ale tu wchodzi do gry zabawa dziećmi, albo "hodowanie" sobie dzieci w próbówkach na potrzeby zabawy w mame i tate przez 2 homoseksualistów.


RE: Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych - Mercz - 27-06-2015 12:33

Mówię o związkach homoseksualnych bez adopcji.


RE: Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych - Squnek - 28-06-2015 10:24

Ten świat zwariował.. polecam wideo: https://www.facebook.com/PodziemnaTV/posts/816527731777375


RE: Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych - Ruski - 28-06-2015 11:27

niech robią co chcą , ale moja dupa jest nietykalna Jerk2


RE: Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych - Juhas - 28-06-2015 12:09

geje i lesby były i będą ale
Nie Dla Adopcji 4


RE: Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych - Mercz - 28-06-2015 12:15

(28-06-2015 12:09)Juhas napisał(a):  pedaly i lesby były i będą ale
Nie Dla Adopcji 4

Pedał jest niezastąpioną częścią roweru, dlatego zawsze będzie.
Pedałów się nie adoptuje, a jedynie kupuje rower, gdzie je mamy, bądź osobno.

@[daniel42na] @[Haxite]
Mam pytanie. Spójrz na adopcję z innej strony.
W rodzinach homoseksualnych patologia pod wzgledem przemocu jest rzadkością, a wrecz chyba nigdy nie wystepuje. Nigdy nie spotkałem się z takim artykułem zagranicznym. Natomiast artykułów na temat patologi (przemoc, alkoholizm, znecanie sie psychiczne) w rodzinach heteroseksualnych jest TYSIĄCE w Polsce, zagranicą, wszędzie.


RE: Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych - daniel42na - 28-06-2015 12:54

Sugerujesz, że orientacja seksualna determinuje to jak ktoś jest skłonny do przemocy? Masz cokolwiek na poparce tej śmiałej tezy czy tylko tak sobie mędrkujesz?
Artykułów na temat patologii w rodzinach heteroseksualnych jest tysiące bo adopcja dzieci przez związki homo w wielu państwach nie jest legalna i takich "rodzin" nie ma, to chyba logiczne. Poza tym badania wykazują troche co innego niż sugerujesz, chociażby badania Marka Regnerusa, wiem że one mogą być stronnicze no ale... są.
Jeśli "wskaźnik patologii" w związkach partnerskich adoptujących dzieci ma być innych niż w rodzinach heteroseksualnych wychowujących swoje dzieci, to raczej logika podpowiada, że jest to na niekorzyść związków homo. Chociażby z tego względu, że wychowują oni zwykle cudze dzieci, brak jakiejkolwiek więzi biologicznej.
Poza tym nie wychylaj się tak daleko z nazywaniem rodziną związku homo adoptującego dziecko - po części z litości nad nim a po części z własnego widzimisię utworzenia czegoś na kształt rodziny. Związek homo to nigdy nie jest pełnowartościowa rodzina, bo dzieci nie mają więzi biologicznych i są tylko pod wychowaniem.


RE: Małżeństwa homoseksualne legalne w całych Stanach Zjednoczonych - Mercz - 28-06-2015 12:56

Dobrze, nazbyt się wychyliłem nazywając taki związek rodziną.

Czemu taki związek odbiegający od norm ma być gorszy niż związek hetero?