Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl (/Temat-Strona-pod-zarabianie-z-Viralka-i-domena-pl-116694)

Strony: 1 2


Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl - Scrappyy - 26-06-2015 15:02

1.Nazwa przedmiotu : Witajcie , mam do zaoferowania strony dla Was , czyli tak Design [szablon] pod Informacje , wraz z wtyczką facebooka ,czyli osoba wchodząca widzi ,że jej znajomi niby zalajkowali "strone" . Do tego jest wgrana viralka oczwyiście bez Appki , klikasz 2razy x I udostępnia wybrany przez Ciebie temat. Oczywiscie wszystko jest do twojej edycji , w każdej chwili służę pomocą
2.Opis przedmiotu : Napisałem wyżej . Oczywiście czas realizacji będzie wydłużony z powodu pozyskiwania domen , oczwyście domeny z nazwą informacyjną np Info24 itp itp
3.Zdjęcia : Wszystko na gg
4.Kontakt : GG : 21310566 oraz PW
5.Cena : 55zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, przelew .

Zapraszam do kontaktu i do kupna , wszystko także mogę wystawić na Allegro ,ale osoba kupująca będzie musiała zapłacić prowizję .

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktowania się


RE: Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl - mieto1969 - 26-06-2015 15:09

mozna prosic demo?


RE: Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl - Scrappyy - 26-06-2015 15:10

Proszę nie spamić mi tutaj w temacie o Demo , wszystko w kontakcie poprzez gg ,albo pw


RE: Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl - broofie - 26-06-2015 18:00

Pisales skrypt od poczatku do końca sam, czy darmowka ze SW ze zmienionym layoutem?


RE: Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl - Hybrid1990 - 26-06-2015 18:20

[Obrazek: x4gec7.jpg]

Xpokerface


RE: Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl - tdkzor - 26-06-2015 18:21

patrzac na ceny domen w Polsce, sprzedajesz sam szablon za 50zl~


RE: Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl - Scrappyy - 26-06-2015 18:29

Tak od zera. Domena .pl , hosting z nieograniczoną bazą mysql , ochrona anty ddos ,więc z lagami nie ma co się martwic Smile

(26-06-2015 18:20)Hybrid1990 napisał(a):  [Obrazek: x4gec7.jpg]

Xpokerface

W tym kolego były poprawione skrypty , i funkcjonalność ,a to ,że DESIGN I CMS jest darmowy i autor pisał ,żeby robić co się chce ,wiec i go pożyczyłem . Nie widzę tutaj żadnego problemu. Pozdrawiam. Smile


RE: Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl - Hybrid1990 - 26-06-2015 18:39

przecież wszystko na twój temat jest tutaj:
http://zarabiam.com/Temat-Szablon-do-ogladania-filmow-online-109188?page=3
i nie mnie się tłumacz, btw multi = ban


RE: Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl - piotrekprorok - 26-06-2015 18:43

Racja @[Hybrid1990] Smile temat zgłaszałem już chwilę po jego pojawieniu się, ale jak widać jeszcze jest.


RE: Strona pod zarabianie z Viralka i domeną .pl - mieto1969 - 26-06-2015 21:42

witam
doczekam sie tego demo ?
bo kota w worku nie chce kupowac