Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA (/Temat-Sprzedam-Nisza-pomysl-SUBSMS-PPA-116649)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA - Yuriqq - 25-06-2015 18:01

1. Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży – nisza/pomysł pod sub/prem/ppa


2. Opis (Wszelkie szczegóły dotyczące przedmiotu sprzedaży tj. źródło pozyskania, ilość sprzedawanych sztuk, itp).
Nisza opiera się na YouTube, aby zarabiać potrzebny nam jest w miarę dobry komputer, ponieważ będziemy musieli nagrywać filmiki i wrzucać je później na YouTube. Filmiki można wrzucać codziennie lecz nie jest to konieczne. Możemy wrzucić filmik i właściwie czekać na zarobki (oczywiście w jakiś sposób promując ten filmik) jak promować filmik? Przykłady są podane w poradniku. Sam poradnik ma 3 strony pdf. Gdybym tylko mógł zarabiać w ten sposób to robił bym to gdyż nisza ma bardzo duży potencjał. Lecz mój komputer jest zbyt słaby by w ogóle coś nagrać. Zarobki to głównie sub sms/ppa lecz można podpiąć AdSensa.
Daję gwarancję pomocy oraz zapewniam jeśli nie zarobisz nic tym sposobem przez 2 tygodnie zwracam Ci 50% ceny poradnika!
Nisze wysłałem do poczmaila.


3. Zdjęcia/Screeny: Brak

4. Cena: 50zł
Sposób zapłaty: PayPal
Ilość sztuk do sprzedania: 6 (możliwa zmiana)

5. Kontakt: GG 54465770 oraz PW


UWAGA
Cena poradnika jak i ilość sprzedanych kopii może ulec zmianie.
W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na PW i GG


RE: [Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA - poczmail - 28-06-2015 14:28

Recenzja:

Zapoznałem się z poradnikiem i przyznam szczerze, nie jestem do niego za bardzo przekonany. Przede wszystkim nasz docelowy target jest dość wąski, a konkurencja na YT całkiem pokaźna. Ponadto stosunek koniecznej pracy do potencjalnych zysków wydaje mi się być stanowczo za duży, uwzględniając też to, że aby wcielić treść poradnika w życie potrzebne są umiejętności graficzne co najmniej średnich lotów. Szkoda, że autor sam nie jest w stanie korzystać z metody by przedstawić na jakim mniej więcej poziomie mogłyby się ukształtować zarobki. Ja również nie testowałem niszy empirycznie, ale wydaje mi się, że istnieje wiele prostszych i bardziej zyskownych (dostępnych także za darmo na forum) sposobów na zdobycie pieniążków w Sub SMS/PPA. Z tą niszą się jeszcze u nas nie spotkałem, aczkolwiek jak już wspominałem wyżej - powątpiewam w jej powodzenie na rynku subów.



RE: [Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA - broofie - 28-06-2015 16:00

Serio? -,- Wystawiać na sprzedaż nisze nie wiedząc nawet jakie są z niej zyski? Przecież to nie ma najmniejszego sensu.


RE: [Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA - Yuriqq - 29-06-2015 07:06

Zachęcam do kupna pierwsze trzy osoby kupia poradnik za 35zl + maja gwarancje jesli nie zarobia nic przez pierwsze 2 tygodnie zwracam 50% kwoty poradnika. Jestem pewien ze cena poradnika zwroci sie szybko Smile

Wysłane z mojego GT-I8262 przy użyciu Tapatalka


RE: [Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA - selfie - 29-06-2015 07:27

Jak możesz być pewien skoro nawet jej nie sprawdzałeś? Zresztą zarejestrowany w tym miesiącu i już wiadomo po co facepalm


RE: [Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA - Yuriqq - 29-06-2015 07:34

Fakt zarejstrowany jestem w tym miesiacu, lecz forum sledze od grudnia 2014 roku

Pewny jestem, daje gwarancje zwrotu i pomocy Smile


RE: [Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA - selfie - 29-06-2015 07:44

(29-06-2015 07:34)Yuriqq napisał(a):  Fakt zarejstrowany jestem w tym miesiacu, lecz forum sledze od grudnia 2014 roku

Pewny jestem, daje gwarancje zwrotu i pomocy Smile

Nie żebym Cię atakował ale wiesz że nie jesteś żadnym gwarantem? Możesz wziąć pieniądze i zniknąć. Tyle pozostanie po pomocy i zwrocie.


RE: [Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA - Voldir - 29-06-2015 10:24

Dołączył: 06-23-2015
Ostatnia wizyta: Dzisiaj 09:06
Razem postów: 55 (9.37 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)

Z pewnością nikomu go nie sprzedasz, bo nie budzisz żadnego zaufania. Nabicie 50 postów, żeby tylko coś tutaj sprzedać nie czyni Cię wiarygodnym sprzedawcą.


RE: [Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA - Yuriqq - 29-06-2015 12:20

Ja nikogo do kupna nie zmuszam. A Twoje nic nie wnoszace komentarze zostaw dla siebie Smile

Wysłane z mojego GT-I8262 przy użyciu Tapatalka


RE: [Sprzedam] Nisza/pomysł SUBSMS/PPA - Kiljan - 19-07-2015 00:14

Hmm mozna sie zastanowić Smile