Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dylemat w sprawie wybrania kierunku studiów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Dylemat w sprawie wybrania kierunku studiów (/Temat-Dylemat-w-sprawie-wybrania-kierunku-studiow-116586)

Strony: 1 2


RE: Dylemat w sprawie wybrania kierunku studiów - Stalker - 07-12-2015 21:04

Dodam od siebie ze jesli jestes dobry w czyms to warto sie w tym kierunku rozwijac.

A majac fach informatyka mozesz wiele Smile


RE: Dylemat w sprawie wybrania kierunku studiów - cassos - 19-01-2016 10:00

(07-12-2015 21:02)milosz998 napisał(a):  Zapraszam na UE Big Grin

Poobijasz się, papierek będzie, wartość i tak zerowa.

Tak właśnie zrobiłem i już widzę, żę zdam z palcem w d... Tongue
Nie mówie, że jest lekko ale można zdawać do oporu praktycznie, a wykładowcy na kolejnych terminach dają te same egzaminy


RE: Dylemat w sprawie wybrania kierunku studiów - rasti - 15-03-2017 05:00

Od siebie polecę Telekomunikację. W trakcie studiów można mieszać bardzo wiele dziedzin i sumarycznie wiele wyciągnąć z tego kierunku. Oczywiście, można się sprecyzować w jednym i bardzo dobrze to rozwijać.


RE: Dylemat w sprawie wybrania kierunku studiów - alussk8 - 30-04-2017 12:12

Czy ktos z Was studiuje na ue w Katowicach jeden z kierunków, nad którym się zastanawia autor tematu? Możecie się okreslić jak jest z matematyką? bo mam obawy, że mnie "zje"


RE: Dylemat w sprawie wybrania kierunku studiów - karo1919 - 19-09-2017 13:50

Również polecałabym informatykę. Ekonomia i zarządzanie to taki trochę pic na wodę, niby się czegoś nauczysz, niby masz lepszą orientację w tematyce.. ale tak na dobrą sprawę jakby na własną rekę zgłębić temat to podobną wiedzę zdobedziesz. A Informatyka otwiera wiele drzwi, wiele możliwości.. to dobra inwestycja w siebie, tak uważam.


RE: Dylemat w sprawie wybrania kierunku studiów - Krakersik - 20-09-2017 17:08

Gospodarka i Administracja Publiczna - prosty, dosyć ogólny ale fajny kierunek... jako tako ekonomiczny. Na pewno łatwiej niż na zarządzaniu i finansach Wink


RE: Dylemat w sprawie wybrania kierunku studiów - estero123 - 20-09-2017 17:26

Przede wszystkim nie idź na informatykę, jeśli nie próbowałeś programować i nie wiesz z czym to się je...


RE: Dylemat w sprawie wybrania kierunku studiów - pshemek1 - 21-09-2017 07:21

Ja kilka lat temu skończyłem Ekonomię ze specjalizacją Finanse Przedsiębiorstw. Jako jeden z nielicznych z grupy można powiedzieć, że pracuję w zawodzie (księgowość) Smile tu tak naprawdę uczą Cię samej teorii. Najlepiej iść teraz w branże IT wg mnie i czegoś takiego szukaj Wink ewentualnie olej studia, i idź ogarnij szkolenie CISCO i pracę w ARiMR masz zapewnioną Smile


RE: Dylemat w sprawie wybrania kierunku studiów - pawlosek - 20-09-2018 19:58

Informatyka, chociaż w trakcie studiów zdasz sobie sprawę, że to strata czasu Big Grin