Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisze nachalnych spamerów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nisze nachalnych spamerów (/Temat-Nisze-nachalnych-spamerow-116582)

Strony: 1 2 3


Nisze nachalnych spamerów - wut - 24-06-2015 15:41

Nie chciałem tego robić, ale niestety zostałem zmuszony, gdyż mam dość usuwania codziennie 20+ osób z grupy, którą zarządzam.

Rozumiem, że człowiek chce zarobić, ale są granice. Osoba, która to robi zapewne jest na tym forum i mam nadzieję, że ten temat zobaczy i zaprzestanie swojego działania, gdyż ta grupa wyraźnie nie służy do tego. Ja innym nie wchodzę w grupy/fanpage i nie spamuje jak oszalały 30 postów dziennie.

Do tej osoby: pajacu, zrób własną grupę/fanpage, załóż bloga itp., a nie będziesz nachalnie mi zaśmiecał grupę. Póki będziesz to robił, będę tu umieszczał wszystkie "nisze", które używasz.

Cytat:Heja Mam cos dla was. Jako admin tej grupy mam dla was cos fajnego. Pracuję w Galerii chce się podzielić z moimi członkami bonami na zakupy do sklepów Cropp - 500 PLN , Diverse - 350 PLN , H&M - 400 PLN , House - 122 PLN , Reserved - 150 PLN , 4F - 122 PLN , Lacoste - 200 PLN które przyznało mi szefostwo na ten miesiąc i zostało wrzucone ich około 122 na tę stronkę: http://ulinks.net/bonek-na-ubranka7 w miarę możliwości nie bierzcie ich zachłannie



RE: Nisze nachalnych spamerów - nicooo - 24-06-2015 15:44

A ty zachowaj trochę kultury w słownictwie Smile


RE: Nisze nachalnych spamerów - wut - 24-06-2015 15:47

(24-06-2015 15:44)nicooo napisał(a):  A ty zachowaj trochę kultury w słownictwie Smile

Już, usunąłem wulgaryzmy. Sorry Smile


RE: Nisze nachalnych spamerów - Czmiel - 24-06-2015 15:49

To jakieś hotawardsy, pełno tego. Sad


RE: Nisze nachalnych spamerów - DzejkobPL - 24-06-2015 15:52

HotAwards = HotCash. Wink


RE: Nisze nachalnych spamerów - wut - 24-06-2015 15:54

Powtarzam, żeby nie było: nie mam nic do zarabiania na subskrypcjach/premium SMS. Tylko jak ktoś to robi, to niech to robi na swoim podwórku, a nie ludziom utrudnia życie.

Kolejna "nisza":
Cytat:Ta s*ka była moją najlepszą przyjaciółką i mimo to poszła z moim chłopakiem do łóżka! Jeszcze to nagrywali! Filmik znalazłam u niego na telefonie. Myślała że rozbicie naszego 3 letniego związku puszcze jej płazem.. Niech spi*dala. Wiele osób pisało do mnie w tej sprawie, że nie chce pobierać filmu, dlatego wrzucam również stronę z filmikiem. Jesteście niesamowici. Łącznie już ponad 3 tysiące wyświetleń
Emotikon wink
Wysyłajcie i udostępniajcie!
Emotikon kiss
Link do filmiku: http://transmisja24.ga/uPwQa niech nauczą się że zdrada nie popłaca!

I jeszcze jedna:
Cytat:Hej wszystkim obecnym!
Emotikon grin
Chcę Wam pokazać nowy zajebiaszczy program do FB!
Emotikon tongue
Dzięki niemu możemy się dowiedzieć kto i kiedy nas podglądał w danym miesiącu !
Emotikon smile
Jeśli też chcecie z tego skorzystać to podaję LINK DO PROGRAMUU : :
Emotikon like
http://ulinks.net/7r582d



RE: Nisze nachalnych spamerów - selfie - 24-06-2015 16:03

Wybacz ale nie rozumiem sensu wrzucania tu tych "nisz" skoro jakieś 80% spamujących ich używa Lol


RE: Nisze nachalnych spamerów - Sahya - 24-06-2015 16:04

Jak coś, ta pierwsza nisza to nie wina osoby, która to publikuje. Ja już tak miałem, że ten post publikował sie na wszystkich grupach do których należałem. :/


RE: Nisze nachalnych spamerów - wut - 24-06-2015 16:07

(24-06-2015 16:04)Sahya napisał(a):  Jak coś, ta pierwsza nisza to nie wina osoby, która to publikuje. Ja już tak miałem, że ten post publikował sie na wszystkich grupach do których należałem. :/

Wiem, ale jakoś muszę z tym walczyć :/


RE: Nisze nachalnych spamerów - aero2 - 24-06-2015 16:08

Zawsze możesz włączyć zatwierdzanie postów i spam od razu odrzucasz.Smile