Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Allegro problem (/Temat-Allegro-problem-116573)



Allegro problem - freestyper - 24-06-2015 14:11

Witam
Mam pewien problem z aukcją na allegro. Konkretnie chodzi o to że wystawiłem na aukcje auto w ofercie " kup teraz ". auto sprzedalem ale nie zdążyłem usunąć aukcji i ktoś bez wczesniejszego tel kupil ten samochód. Czy moge spodziewać się jakiś konsekwencji z tego powodu ?


RE: Allegro problem - daniel42na - 24-06-2015 14:31

Fragment regulaminu allegro:
Cytat:Celem transakcji w kategorii „Motoryzacja”,(...) nie jest zawarcie umowy, jakiekolwiek czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych Transakcji nie są wiążące, a Transakcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy.



RE: Allegro problem - freestyper - 24-06-2015 14:34

czyli na to wychodzi ze nie bede mial żadnych nieprzyjemnosci z tego powodu ...


RE: Allegro problem - daniel42na - 24-06-2015 14:34

Jak przebił w licytacji to już inaczej sprawa wygląda ale jak kupił "kup teraz" to tak jak napisałem.


RE: Allegro problem - freestyper - 24-06-2015 14:36

Kup teraz było... co za ludzie bez wczesniejszych tel kupuja takie przedmioty ... dzieki za pomoc.