Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? (/Temat-Czy-mozna-sie-zadluzyc-ponizej-salda-zero-na-Opteck-bdswiss-utrader-itd-116564)

Strony: 1 2


Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? - fotomaniak - 24-06-2015 12:28

Witam,

Jeśli zainwestuje przykładowo 1000zł na któryś z tych brokerów Opteck, bdswiss, utrader...Czy można się zadłużyć tracąc 1000zł i poniżej zera na saldzie? Chodzi mi o to jakie jest maksymalne ryzyko. Czy maksymalna utrata zainwestowanej kwoty czy jeszcze dodatkowe długi rosną jak na kredycie? W każdej chwili można zamknąć konto na stałe?


RE: Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? - Resick - 24-06-2015 12:50

Nie,nie da się zadłużyć zarówno grając w OB jak i na forexie.


RE: Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? - MaLiN - 24-06-2015 12:51

Nie ma czegoś takiego, a przynajmniej nie słyszałem żeby jakiś broker wprowadził taką opcję Smile

Grasz jedynie taką kwotą ile wpłaciłeś/masz na koncie u brokera. Żadnych kredytów nie ma, więc jak stracisz to co masz na koncie, to już nawet nie będziesz mógł otworzyć żadnej opcji, więc nie ma żadnego ryzyka.


RE: Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? - fotomaniak - 24-06-2015 13:30

No nie wiem podobno gdzieś są ukryte zapisy w umowach i możliwe jest powstanie debetu na rachunku. Takie informacje znalazłem tutaj http://forexclub.pl/edukacja/od-podstaw/czy-mozna-stracic-wszystko/

Dlatego zapytałem który broker nie stosuje takich praktyk zbyt ryzykownych. Chętnie bym spróbował ale mam jakieś obawy Smile

Wydaje mi się, że Opteck jest najpopularniejszy a sprawdzam też ile mają fanów na FB Smile


RE: Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? - MaLiN - 24-06-2015 13:59

Ale w artykule jest mowa o Forexie nie o opcjach binarnych Wink

To znaczy teraz Opteck zaczyna się robić popularny wśród Polaków, ale też nie ma co sugerować się ilością osób, które lubią ich fanpage Wink

Często są to sztuczne lajki.


RE: Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? - fotomaniak - 24-06-2015 14:20

MLN dzięki Smile wyżej kolega pisał o Forexie, że jest nie możliwe zadłużenie a jednak możliwe jeśli ktoś nie ma doświadczenia.

Zastanawiałem się nad założeniem konta na 500plus. Tylko słyszałem, że nie wypłacają tym co się wiedzie. Myślę, że Opcje Binarne są łatwiejsze niż Forex dlatego się zainteresowałem.

MLN Gratuluje Ci wyników w którym prowadzisz dziennik o zarabianiu na Opcjach Binarnych.


RE: Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? - drynd3k - 24-06-2015 20:01

Łatwiejsze wcale nie są, są prostrze w obsludze, tak bym to ujął. Wiedzy, konsekwencji, i trzymania sie zasad trzeba tu i tu.


RE: Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? - Resick - 24-06-2015 20:04

Nie spotkałem się jeszcze z brokerem na forexie,który nie gwarantowałby zabezpieczenia przed zadłużaniem się po wyczyszczeniu konta.Z pewnością nie widziałem wszystkich,ale jeśli tacy istnieją to na pewno nie polecam zakładać tam konta Jerk


RE: Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? - Comparic - 25-06-2015 07:19

(24-06-2015 20:04)Resick napisał(a):  Nie spotkałem się jeszcze z brokerem na forexie,który nie gwarantowałby zabezpieczenia przed zadłużaniem się po wyczyszczeniu konta.Z pewnością nie widziałem wszystkich,ale jeśli tacy istnieją to na pewno nie polecam zakładać tam konta Jerk

Oj i to bardzo dużo Smile Wystarczy, że wrócimy się do 15 stycznia kiedy SNB porzuciło kotwicę na eurofranku, SLe nie wytrzymały i ludzie kończyli z ujemnym depo. Regulatorzy niby gwarantują ubezpieczenie środków, ale jednak tylko do pewnej kwoty (CySEC na przykład do 20 czy też 22 tysięcy EUR). Oczywiście mówimy tutaj o skrajnych przypadkach, ale takie najlepiej pokazują, którzy brocy dają rzeczywistą gwarancję zabezpieczenia przed ujemnym saldem i wyrównują ewentualne straty.


RE: Czy można się zadłuzyć poniżej salda zero na Opteck, bdswiss, utrader itd.??? - fotomaniak - 25-06-2015 14:11

Dobrze to w takim razie gdzie można założyć konto u brokera z gwarancją na to, że się nie zadłużymy na więcej niż tyle ile zainwestowaliśmy?

Słyszałem, że na 500plus nie da się zadłużyć jedynie tylko strata środków zainwestowanych ale z drugiej strony nie wiem czy są wypłacalni.