Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie strony (seo i inne) kto korzystał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Pozycjonowanie strony (seo i inne) kto korzystał (/Temat-Pozycjonowanie-strony-seo-i-inne-kto-korzystal-116556)



Pozycjonowanie strony (seo i inne) kto korzystał - wydra87 - 24-06-2015 11:50

Witam i od razu pytam:
- czy ktoś korzystał z pozycjonowania stron np serwis seo lub inne, opłaca się z tego korzystać? komuś to pomogło? Ile czasu zajmuje wypozycjonowanie strony w takich serwisach?


RE: Pozycjonowanie strony (seo i inne) kto korzystał - vPLN.dll - 24-06-2015 17:17

Mi tylko popsuło interes i pieniądze poszły w błoto.
Mowa tu o serwisie seopilot, gdzie po dodaniu strony do systemu strona jak stała w miejscu tak stała aż ostatecznie dostała bana...
Strona, na którą poświęciłem sporo czasu i przynosiła mi zyski dzięki temu serwisowi została zniszczona.

Ogólnie nie bawię się teraz w takie rzeczy bo źle się to kończy. (ban/filtr od google)


RE: Pozycjonowanie strony (seo i inne) kto korzystał - hunterpl444 - 24-06-2015 17:41

(24-06-2015 11:50)wydra87 napisał(a):  Witam i od razu pytam:
- czy ktoś korzystał z pozycjonowania stron np serwis seo lub inne, opłaca się z tego korzystać? komuś to pomogło? Ile czasu zajmuje wypozycjonowanie strony w takich serwisach?

Chcesz złapać filtr od google za free skorzystaj i przekonaj się straciłem tak najlepszego bloga


RE: Pozycjonowanie strony (seo i inne) kto korzystał - patryk0407 - 25-06-2015 10:20

Najlepiej sam metodą prób i błędów korzystaj z programów SEO Smile


RE: Pozycjonowanie strony (seo i inne) kto korzystał - BNK - 25-06-2015 11:35

Trudność pozycjonowania danej frazy zależy od konkurencji. Zdobywaj linki dofollow używając kluczowych fraz jako anchorów, a wszelkie automaty sobie daruj.