Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie (/Temat-Sprzedam-Nisza-sposob-promocji-cpa-25-dziennie-116541)

Strony: 1 2 3 4


[Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie - sergio90 - 24-06-2015 08:47

Witam, przedmiotem sprzedaz jest nisza + pełen sposob promocji.

- nie musisz, robiz zadnych filmow, nie musisz spamowac, juz w pierwszym dniu zaczynasz zarabiac.

wystarczy ok 40 min dziennie zeby zarabiac 25$ + .

Nisza bardzo unikalna i bedzie mozna na tym zarobic dopóki internet bedzie istniał.


Ilość sztuk 1/2

Cena 35$

Sposob zapłaty: bank, skrill, psc.

Recenzja Post Niżej


RE: [Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie - nitram - 25-06-2015 07:12

Recenzja
Nisza jak dla mnie nowa, w pewnym sensie unikalna co sprawia ze krąg potencjalnych zainteresowanych jest wąski. Wykorzystana zostaje metoda zarobku na PPI lub PPD mysle ze z powodzeniem PPA tez dało by rade pod to podpiąć. Filmów nie musimy tworzyć to racja autor podaje gdzie takie filmy możemy "pobrac".
Z inwestycji bedzie potrzebna domena i hosting, warto o tym wspomnieć.

Nie zgodzę sie z tym ze nie musisz spamować, zeby zainstneic w internecie albo wykorzystujesz spam albo pozycojnujesz powoli, z racji tego ze nisza w pewny stopniu opiera sie o wydarzenia ze swiata taki typowy spam przed konkretnym wydarzeniem moze przynieść odpowiednie zyski.
Sam nie testowałem nie mam czasu, potencjał mysle w tym jest, ale troche trzeba sie napracować.



RE: [Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie - Pink134lol - 25-06-2015 07:24

Bardziej zarabia się na PL czy na osobach zza granicy?


RE: [Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie - sergio90 - 25-06-2015 10:38

zagranica.


RE: [Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie - catzndogz - 25-06-2015 10:47

Mogę dać konto na cpagripie ze saldem 39$


RE: [Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie - sergio90 - 25-06-2015 10:57

niestety tylko kasa.


RE: [Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie - lubiekeppa - 25-06-2015 12:17

trzeba znac angielski ? Jakieś dowody wypłat ?
Jeżeli ktoś kupił to proszę o wypowiedzi .


RE: [Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie - sergio90 - 25-06-2015 12:26

zarobki w galeri, angielski podstawowo.


RE: [Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie - Roxi43 - 25-06-2015 12:29

freancja czy inne kraje


RE: [Sprzedam] Nisza + sposob promocji (cpa) 25$ + dziennie - sergio90 - 25-06-2015 12:41

rozne kraje