Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwanie do prokuratury. Bac się? (/Temat-Wezwanie-do-prokuratury-Bac-sie-116511)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Pawel1178 - 23-06-2015 19:25

8 stron spamu i idiotycznych postów ... po co stresujecie chłopaka na zapas ... najwięcej się dowiesz jak pójdziesz i się stawisz tam gdzie Ci każą na forum nikt nie miał takiej sytuacji i dlatego wszyscy tacy hop do przodu a jak by dostali podobne pisemko byli by obsrani. Tak więc po wszystkim napisz nam jeżeli będziesz miał ochotę co wynikło z wezwania i czy faktycznie było tak strasznie.


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - szykiryki - 23-06-2015 19:35

Tak jak pisze Paweł- idź w piątek i będziesz wszystko wiedział.
Pierwsze spotkanie i tak będzie typowo "informacyjne", wszystkiego się dowiesz, zadadzą Ci kilka pytań i tyle.

Z mojej sezonowej pracy w sądzie rejonowym wiem, że przełożenie terminu na wcześniejszy nie ma racji bytu i prawdopodobnie nie przejdzie (możesz przełożyć na "później" dokumentując nieobecność stosownym zwolnieniem itp.)

p.s. mam w piątek urodziny, więc zrób mi miły prezent i oznajmij, że skończy się na niewinnej sankcji Smile. Powodzenia!


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Make it - 23-06-2015 19:39

Za sub sms Wink ktos dorwal twoje dane albo firma podała i po tobie kolego Wink
Świadek = winny ( po złożeniu zeznań)
Wiem co mówie ;p


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Mercz - 23-06-2015 19:46

(23-06-2015 19:39)Make it napisał(a):  Za sub sms Wink ktos dorwal twoje dane albo firma podała i po tobie kolego Wink
Świadek = winny ( po złożeniu zeznań)
Wiem co mówie ;p

Niekoniecznie "po nim". Nie wiadomo co i jak Wink
Nie każda sytuacja wygląda tak samo Wink


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - unforgivable - 23-06-2015 19:52

Jak Wy go straszycie... Ciekawi mnie czy sami byście srali w gacie gdybyście otrzymali takie pismo. Wasza postawa przypomina mi pewnego kibola który był szefem małej mafii tytoniowej a gdy rano o 6 wpadła do niego na chatę ABW to cały się trzasl :-D Ważne żeby teraz nie panikowac jak Ci co dostali pisma z pobieraczka i wpłacali... Pójdziesz na spokojnie i wszystkiego się dowiesz. Weź kartkę, długopis i spisz sobie na zaś wszystko to co robiłeś na subach, ważne żebyś w razie gdyby to było odnośnie subow miał wszystko jasne, tylko pamiętaj nie wymyślać niczego jak pójdziesz, zawsze możesz powiedzieć nie pamiętam - o ile nie pamiętasz :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - domin_dz - 23-06-2015 19:59

(23-06-2015 19:52)unforgivable napisał(a):  Jak Wy go straszycie... Ciekawi mnie czy sami byście srali w gacie gdybyście otrzymali takie pismo. Wasza postawa przypomina mi pewnego kibola który był szefem małej mafii tytoniowej a gdy rano o 6 wpadła do niego na chatę ABW to cały się trzasl :-D Ważne żeby teraz nie panikowac jak Ci co dostali pisma z pobieraczka i wpłacali... Pójdziesz na spokojnie i wszystkiego się dowiesz. Weź kartkę, długopis i spisz sobie na zaś wszystko to co robiłeś na subach, ważne żebyś w razie gdyby to było odnośnie subow miał wszystko jasne, tylko pamiętaj nie wymyślać niczego jak pójdziesz, zawsze możesz powiedzieć nie pamiętam - o ile nie pamiętasz :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ten kibol to powinno być nawiązanie do autora tematu, jak się zarabia na subach to trzeba się liczyć z tym że takie wezwanie można dostać. Ja jak kosiłem hajs na subach to miałem świadomość tego, że może mnie coś takiego jak autora tematu spotkać. Jakbym dostał takie wezwanie to wiem na pewno, żebym z tym nie płakał na forum bo to dziecinada.


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - unforgivable - 23-06-2015 20:03

(23-06-2015 19:59)domin_dz napisał(a):  
(23-06-2015 19:52)unforgivable napisał(a):  Jak Wy go straszycie... Ciekawi mnie czy sami byście srali w gacie gdybyście otrzymali takie pismo. Wasza postawa przypomina mi pewnego kibola który był szefem małej mafii tytoniowej a gdy rano o 6 wpadła do niego na chatę ABW to cały się trzasl :-D Ważne żeby teraz nie panikowac jak Ci co dostali pisma z pobieraczka i wpłacali... Pójdziesz na spokojnie i wszystkiego się dowiesz. Weź kartkę, długopis i spisz sobie na zaś wszystko to co robiłeś na subach, ważne żebyś w razie gdyby to było odnośnie subow miał wszystko jasne, tylko pamiętaj nie wymyślać niczego jak pójdziesz, zawsze możesz powiedzieć nie pamiętam - o ile nie pamiętasz :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Ten kibol to powinno być nawiązanie do autora tematu, jak się zarabia na subach to trzeba się liczyć z tym że takie wezwanie można dostać. Ja jak kosiłem hajs na subach to miałem świadomość tego, że może mnie coś takiego jak autora tematu spotkać. Jakbym dostał takie wezwanie to wiem na pewno, żebym z tym nie płakał na forum bo to dziecinada.
To przestroga dla wszystkich bo to Ty promujesz, każdy powinien mieć tego świadomość. Widocznie jedni mają mniejsza, inni większą :-) Ale wieszanie psów na koledze przez innych zarabiaczy na subach jest śmieszne :-) Autor tematu miał widocznie pecha co do sposobu promocji i miejsca.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Yuriqq - 23-06-2015 20:05

Stary nie łam się, pójdziesz tam i wszystko się wyjaśni Wink


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - domin_dz - 23-06-2015 20:08

Albo jak ktoś to napisał: moze juz stamtad nie wrocisz beka beka


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - szykiryki - 23-06-2015 20:09

Ale kto na Nim wiesza psy?!
Sam założył temat, potrzebując pewnie trochę wsparcia i być może informacji w temacie (choć nikt tak "samo" pokrzywdzony się nie udzielił).

Nikt Go przecież nie straszy, że trafi za kratki. Spraw z NK było mnóstwo, więc jest jednym z wielu.
Tak jak pisałam- prawdopodobnie skończy się na grzywnie i tyle. Nikt z nas jednak nie jest wróżką, więc póki się tam nie stawi, nie porozmawia z osobą zajmującą się sprawą- niczego się nie dowie, a temat do piątku będzie miał pewnie ze 30 stron ;]