Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwanie do prokuratury. Bac się? (/Temat-Wezwanie-do-prokuratury-Bac-sie-116511)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - piotrekprorok - 23-06-2015 17:14

Nie dygaj. Jak nie byłeś karany to raczej max to zawiasy + grzywna 500-5000 zł + zadośćuczynienie.


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - domin_dz - 23-06-2015 17:14

W sumie ja kiedyś podobne wezwanie dostałem okazało się, że to kumpel u mnie na kompie wystawiał konsolę na allegro i jej nie wysłał. Wszystko wystawił na swoim koncie ale było moje IP. Może u ciebie też coś w tym stylu?


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Mercz - 23-06-2015 17:16

(23-06-2015 17:14)domin_dz napisał(a):  W sumie ja kiedyś podobne wezwanie dostałem okazało się, że to kumpel u mnie na kompie wystawiał konsolę na allegro i jej nie wysłał. Wszystko wystawił na swoim koncie ale było moje IP. Może u ciebie też coś w tym stylu?

Kolega który działał tak samo dostał też wezwanie na godzinę później. Zbieżność zdarzeń?


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - melkao - 23-06-2015 17:17

Ale przecież jakby to NK go złosiło to dlaczego art 286kk? przecież to się ma nijak do spamu
bo oni by go za spam zgłosili...

Nawet jakby go za spam zgłosili na NK to mu nic nie zrobią wielkiego (nie ma osób poszkodowanych na subach) więc jedyna możliwa kara to chyba grzywna


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Toskan - 23-06-2015 17:20

Dochodzi jeszcze kara ograniczenia wolnosci poprzez prace spoleczne! Tak czy inaczej wylizesz sie z tego, choc bardziej wyglada mi to na fake...za bardzo placzesz. Moze sie myle...ale!


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Pink134lol - 23-06-2015 17:20

@[Kurus92] Wybacz, chciałem lajki za zmianę tego gościa w mężczyznę...
@[Scientist.] Zapraszam na SB


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Mercz - 23-06-2015 17:21

(23-06-2015 17:17)melkao napisał(a):  Ale przecież jakby to NK go złosiło to dlaczego art 286kk? przecież to się ma nijak do spamu
bo oni by go za spam zgłosili...

Nawet jakby go za spam zgłosili na NK to mu nic nie zrobią wielkiego (nie ma osób poszkodowanych na subach) więc jedyna możliwa kara to chyba grzywna

Spam mający na celu naciągniecie innej osoby w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Zależy jak spróbują to podciągnąć. Mogą to przypisać jako kilka innych rzeczy.


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - domin_dz - 23-06-2015 17:21

(23-06-2015 16:42)twardy napisał(a):  Rodzicą. Jakiej dokladnie pomocy chcesz? Co my jakies wrozki jestesmy? Pojdziesz to sie dowiesz... moze juz stamtad nie wrocisz bekabeka

Nie wiem czemu ale padłem.Big Grin

A szczerze powiedziawszy to każdy działający na subach użytkownik powinien mieć świadomość, że może dostać takie wezwanie i to bez względu na rodzaj promocji.

Ja działając na subach liczyłem się z ryzykiem a żeby spać spokojnie zrezygnowałem z zabawy w te klocki.


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - marcel_kk - 23-06-2015 17:23

(23-06-2015 16:26)flown napisał(a):  W ogóle może to przebierańcy? Masz tam jakieś pieczątki czy podpisy? Może kumple robią sobie z ciebie jaja czy coś?

@[Scientist.] daj fote tego wezwania z pieczątka tej instytucji, bo coś mi się tu widzi że ktoś Ci wyciął niezły numer.
Najpierw lubią zająć się taka sprawą policjanci, odwiedzają z rana, zabierają kompa a tu prokuratura okręgowa ?


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Mercz - 23-06-2015 17:23

(23-06-2015 17:21)domin_dz napisał(a):  
(23-06-2015 16:42)twardy napisał(a):  Rodzicą. Jakiej dokladnie pomocy chcesz? Co my jakies wrozki jestesmy? Pojdziesz to sie dowiesz... moze juz stamtad nie wrocisz bekabeka

Nie wiem czemu ale padłem.Big Grin

A szczerze powiedziawszy to każdy działający na subach użytkownik powinien mieć świadomość, że może dostać takie wezwanie i to bez względu na rodzaj promocji.

Nie koniecznie. jeśli nie promuje fake content i jest to legalne - to czemu by miał dostać? Promuje w dobrym miejscu - ma do tego prawo. A resztą serwis się zajmuje i regulamin. Wink

(23-06-2015 17:23)marcel_kk napisał(a):  @[Scientist.] daj fote tego wezwania z pieczątka tej instytucji, bo coś mi się tu widzi że ktoś Ci wyciął niezły numer.
Najpierw lubią zająć się taka sprawą policjanci, odwiedzają z rana, zabierają kompa a tu prokuratura okręgowa ?
Tez o tym napisalem na PW wyjasniac sprawe - bo to dziwne.