Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwanie do prokuratury. Bac się? (/Temat-Wezwanie-do-prokuratury-Bac-sie-116511)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - twardy - 23-06-2015 16:42

(23-06-2015 16:37)Scientist. napisał(a):  Na pewno chodzi o subsms bo inaczej nie zarabiałem.

Zarabiałem na nk, ja oraz moj ze tak powiem teraz znajomy a jak zarabialismy na tej stronie to byla konkurencja.
Też otrzymał takie pismo, też w Szczecinie na godzinę 15 a ja mam na 14.
Serwisy na ktorych wtedy zarabialismy to byl chyba easysub ktory przestał wypłacać kase jakoś 12-2013r i jakos wtedy się przesiadłem na freebiz.
Potem był ciagle freebiz.
I jakos w okolicach wrzesnia przeszedłem na eforse tez spam na nk.

Na prawde się boję, mogę otrzymać grzywnę czy mogę na prawdę pójść do więzienia Sad
Nie wiem co mam robic, mówić rodzicą o tym, mam niby 20 lat ale to na prawdę poważna sprawa.
pomocy SadSadSad

Rodzicą. Jakiej dokladnie pomocy chcesz? Co my jakies wrozki jestesmy? Pojdziesz to sie dowiesz... moze juz stamtad nie wrocisz bekabeka


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Kiljan - 23-06-2015 16:42

(23-06-2015 16:37)Scientist. napisał(a):  Na pewno chodzi o subsms bo inaczej nie zarabiałem.

Zarabiałem na nk, ja oraz moj ze tak powiem teraz znajomy a jak zarabialismy na tej stronie to byla konkurencja.
Też otrzymał takie pismo, też w Szczecinie na godzinę 15 a ja mam na 14.
Serwisy na ktorych wtedy zarabialismy to byl chyba easysub ktory przestał wypłacać kase jakoś 12-2013r i jakos wtedy się przesiadłem na freebiz.
Potem był ciagle freebiz.
I jakos w okolicach wrzesnia przeszedłem na eforse tez spam na nk.

Na prawde się boję, mogę otrzymać grzywnę czy mogę na prawdę pójść do więzienia Sad
Nie wiem co mam robic, mówić rodzicą o tym, mam niby 20 lat ale to na prawdę poważna sprawa.
pomocy SadSadSad

Ale to nie Pani wychowawczyni wzywa rodziców do siebie tylko prokuratura ciebie, więc nie wiem po co tutaj z rodzicami wyjezdzasz Lol
Do wiezienia nie pojdziesz, dostaniesz najwyzej zawiasy + grzywna, wszystko zalezy od tego co przekazal serwis prokuraturze. Bo jeśli nie przekazal numerow to bedzie umorzenie.


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Pitek236 - 23-06-2015 16:43

Już jakiś użytkownik z tego forum miał jakąś sprawę na policji, też z nk była związana.


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - averegen - 23-06-2015 16:45

No z NK były tylko problemy


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - aero2 - 23-06-2015 16:45

Czyli to drugi zatrzymany http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-pracy-kukiz87-113064?page=5 więc lepiej nie promować na Nasza Klasa.


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Pasza dla konia - 23-06-2015 16:45

Ktos mi kedyś mówił, że serwis nk sam zgłaszał ludzi którzy promowali linki sub sms. Nie wiem czy to prawda ale sam wolałem nie próbwać...


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - broofie - 23-06-2015 16:45

Nie wiem czy to ma znaczenie gdzie promowales, skoro paragraf dotyczy oszustw, a nie spamu.


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - Scientist. - 23-06-2015 16:47

(23-06-2015 16:42)Kiljan napisał(a):  
(23-06-2015 16:37)Scientist. napisał(a):  Na pewno chodzi o subsms bo inaczej nie zarabiałem.

Zarabiałem na nk, ja oraz moj ze tak powiem teraz znajomy a jak zarabialismy na tej stronie to byla konkurencja.
Też otrzymał takie pismo, też w Szczecinie na godzinę 15 a ja mam na 14.
Serwisy na ktorych wtedy zarabialismy to byl chyba easysub ktory przestał wypłacać kase jakoś 12-2013r i jakos wtedy się przesiadłem na freebiz.
Potem był ciagle freebiz.
I jakos w okolicach wrzesnia przeszedłem na eforse tez spam na nk.

Na prawde się boję, mogę otrzymać grzywnę czy mogę na prawdę pójść do więzienia Sad
Nie wiem co mam robic, mówić rodzicą o tym, mam niby 20 lat ale to na prawdę poważna sprawa.
pomocy SadSadSad

Ale to nie Pani wychowawczyni wzywa rodziców do siebie tylko prokuratura ciebie, więc nie wiem po co tutaj z rodzicami wyjezdzasz Lol
Do wiezienia nie pojdziesz, dostaniesz najwyzej zawiasy + grzywna, wszystko zalezy od tego co przekazal serwis prokuraturze. Bo jeśli nie przekazal numerow to bedzie umorzenie.
Nie wyjeżdżam z rodzicami tylko pytam po prostu czy warto było by mówić mamie o zaistniałej sytuacji na zapas czy nie Sad

(23-06-2015 16:43)Pitek236 napisał(a):  Już jakiś użytkownik z tego forum miał jakąś sprawę na policji, też z nk była związana.
Coś więcej?


CZY WARTO DZWONIC DO PROKURATURY I SPYTAC SIE CZY DA RADE PRZELOZYC WEZWANIE NP NA JUTRO ALBO CZWARTEK BO W PIATEK MAM EGZAMIN W TYCH GODZINACH Sad

Boje się, już wiem że będzie źle.
Tak jak pisałem firmy te to easysub który nie wypłącił sporo pieniędzy osobą,
freebiz no i eforsa troche.


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - melkao - 23-06-2015 16:47

Z tego co mi napisał na PW

chodzi o DOŁADOWANIA i chodzi o właścicieli Leadmore (uwczesne Freebiz)

easysub odpada (dawno to było)

http://screenshooter.net/102522467/qcxvgrv

Czyli reklamował "darmowe" to już wiadomo o co chodzi... pewnie wysyłanie na PW wiadomości.. i być może sprawę zgłosili właściciele NK (juz kiedys jakiś dzieci scigali o kilka ml zł za spam)


RE: Wezwanie do prokuratury. Bac się? - szykiryki - 23-06-2015 16:51

Akurat na nk mogłeś sobie odpuścić promowanie. Swego czasu była bardzo głośna sprawa z tym związana.
NK zgłaszała praktycznie wszystkim spamerów.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3432715,oszukali-30-tysiecy-osob-na-naszej-klasie-smsami-wyludzili-milion-zlotych,id,t.html?cookie=1

Ale jest dla Ciebie nadzieja, bo:

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/494870,sad-nie-ma-kary-za-spam-na-naszej-klasie,id,t.html

Smile

Tak czy siak NK się nie patyczkuje i widzę, że ostro walczy z każdym, kto wysyła użytkownikom niechciane wiadomości.