Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wszystko jest możliwe - Dziennik Dzonyy'ego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wszystko jest możliwe - Dziennik Dzonyy'ego (/Temat-Wszystko-jest-mozliwe-Dziennik-Dzonyy-ego-116510)



Wszystko jest możliwe - Dziennik Dzonyy'ego - Dzonyy - 23-06-2015 15:35

Witam osoby zainteresowane moim dziennikiem. Na początek parę słów o sobie. Jestem Janek, mieszkam w małej miejscowości obok Kielc. Aktualnie odbywam zapewne jedne z najdłuższych wakacji w swoim życiu (maturzysta). Zarabianiem w internecie interesuję się od 2 lat, jednakże nie były to poważne pieniądze i plany. Zajmowałem się skracaniem, PPI, buxy itp, lecz dopiero Fiverr i TrafficMonsoon zachęciły mnie do rzetelnej pracy. Ponadto wolny czas poświęcam na czytanie i naukę związaną z biznesem i rozwojem osobistym.

Dziennik tworzę z myślą o badaniu postępów jakie mogą mieć miejsce w przyszłości oraz do wymiany poglądów i zdań z osobami z "branży".

Początkowy okres dotyczył będzie Fiverr i TM, ponieważ aktualnie działam w tych serwisach.

FIVERR
Na Fiverr oferuję usługi związane z Youtube i Twitch, z racji tego, że posiadam wiedzę na temat optymalizacji, tagowania, grafiki oraz zapewniam wyświetlenia i subskrypcje.

- 4 aktywne gigi
- 3 oferty kupna z czego 1 w fazie dostarczania

Zarobione: 12$

TrafficMonsoon
Do TM wrzucam na razie wszystkie zarobione pieniądze w necie, aż do zebrania 10 paczek.

- 1 zakupiona paczka
- codziennie klikanie Cash Linków
- 1 polecony

Zarobione: 9,47$

CELE
- minimum 1 zamówienie dziennie na Fiverr
- 10 paczek w TM
- 5 poleconych w TM


Wszystko jest możliwe - Dziennik Dzonyy'ego - Hybrid1990 - 04-12-2019 13:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.