Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie stron które nie są często uzupełniane w treści - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie stron które nie są często uzupełniane w treści (/Temat-Pozycjonowanie-stron-ktore-nie-sa-czesto-uzupelniane-w-tresci-116507)



Pozycjonowanie stron które nie są często uzupełniane w treści - sheko12 - 23-06-2015 15:03

Cześć!

Słuchajcie, wiem dobrze, że na pozycjonowanie doskonale wpływa dodawana treść na stronę i ruch.

Ale jak wygląda pozycjonowanie stron typu ''landing page''? landing page nie jest uzupełniany w treść każdego dnia, tylko co jakiś X czasu, jeżeli nawet zostanie coś na takiej ''internetowej wizytówce'' zmienione, to kilka zdań i ewentualny obrazek.

Czy są jakieś narzędzia, które podnoszą wyniki takich stron? o ile wiem, to pewnie tylko adwords w który pakować należy setki złotych bez gwarancji bytu.


RE: Pozycjonowanie stron które nie są często uzupełniane w treści - zyga - 23-06-2015 17:33

"wiem dobrze, że na pozycjonowanie doskonale wpływa dodawana treść na stronę" skąd ta "wiedza"
Większość witryn firmowych nigdy nie jest aktualizowana bądź raz na kilka lat i mają się świetnie. Trudniej na nich zbudować Lt szczególnie w czasach gdy trzeba uważać na anchory ale w niczym to nie przeszkadza.
Pozycjonuje się takie strony tak samo jak inne mało tego nie ma problemu z dbaniem o duplikaty, nie działające adresy itp.