Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BazucSMSGateway(android) sprzedaż niewykorzystanych SMS-ów(spamboot) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BazucSMSGateway(android) sprzedaż niewykorzystanych SMS-ów(spamboot) (/Temat-BazucSMSGateway-android-sprzedaz-niewykorzystanych-SMS-ow-spamboot-116506)



BazucSMSGateway(android) sprzedaż niewykorzystanych SMS-ów(spamboot) - dareo0045 - 23-06-2015 14:51

Witam.Dziś znalazałem aplikację skupującą SMS-y.
Apk:
http://m.apps.store.aptoide.com/app/market/com.bazuc.android.sms.gateway.root/21/3877854/BazucSmsGateway
W googleplay aplikacji nie znalazłem więc link ,który podałem przekierowuje do pobrania Apptoide i poprzez tą aplikację pobieramy BazusSMS.
Zarabianie polega na sprzedaży darmowych lub niewykorzystanych SMS-ów.
Support płaci 0,001$ za 1SMS.Minimum do wypłaty 5$ na Paypal.
Aby nie zablokowano nam konta ,należy ustawić maksymalnie do 4500 SMS-ów na 24h.
W ten sposób można zarobić miesięcznie do 135$.

ps.u mnie przy rejestracji wyskakuje błąd,ale to pewnie dlatego że testowałem na tablecie wifi bez gsm i karty sim.


RE: BazucSMSGateway(android) sprzedaż niewykorzystanych SMS-ów - Pasza dla konia - 23-06-2015 14:54

Aplikacja wygląda tak, jakby była robiona w paint. Są jakieś dowody wypłat oraz nie rozumiem do końca tych "niewykorzystanych sms"


Odp: BazucSMSGateway(android) sprzedaż niewykorzystanych SMS-ów - dareo0045 - 23-06-2015 14:58

Sam jeszcze tego nie ogarnełem.
Opis po angielsku niestety:
"Bazuc - Earn Money, Pro + International, is the only App of it's kind. Youget paid for DOING NOTHING, just install the App, complete the registration, click the START button and request a cash out anytime after your balance is higher than $5.00.

The purpose of this app is, we want to buy your unused SMS that comes with your monthly phone plan, payout is $0.001 per SMS that we send through your phone. If you have an unlimited texting or SMS plan, than this app is for you and you can earn up to $135 monthly, by selling us up to 4,500 SMS daily. 

We have more traffic in some countries than others, If you click"Allow International SMS"we will send up to the maximum, if you do not choose international than we will only send SMS locally within your registered country.

To send more than 100 SMS per hour, your phone should be ROOTED, otherwise you will get a popup saying this application is sending too many SMS. To remove the SMS limit pop-up install "SMS Limit Remover" from play.google.com/store/apps/details?id=com.infinit.smsIMPORTANT:Since we are sending SMS via your phone, you may receive random phone calls or texts from the people that we SMS. The app is designed to block up to the last 3000 phone numbers that we messaged via your phone, so this will prevent about 95% of those calls, but if someone calls you from a different phone number, we can not block it.IMPORTANT:To earn money the App must be running, your phone turned on and you must be connected to WiFi / Edge or 3G/4G Network. 
If your phone is off or you're not connected to the network... Don't worry, as soon as your turn your phone back on or reconnect to the network, make sure the App is running and you will start to earn money again. 

Visit:http://earn.bazuc.netfor more information"



RE: BazucSMSGateway(android) sprzedaż niewykorzystanych SMS-ów - Pasza dla konia - 23-06-2015 15:02

Tak i poczytaj komentarze. Jak nie znasz angielskiego to nie baw się w aplikacje opisywane w takim języku...
Niby ta aplikacja robi z naszego telefonu spambota. Została usunięta z google play za to.

[Obrazek: 0kO6oYr.png]


Odp: BazucSMSGateway(android) sprzedaż niewykorzystanych SMS-ów(SPamBoot) - dareo0045 - 23-06-2015 15:13

Spoko.Nie zauważyłem.


BazucSMSGateway(android) sprzedaż niewykorzystanych SMS-ów(spamboot) - Artinesse - 28-02-2018 20:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.