Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferta dnia - zbiór serwisów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Oferta dnia - zbiór serwisów (/Temat-Oferta-dnia-zbior-serwisow-116503)



Oferta dnia - zbiór serwisów - jamroczik - 23-06-2015 14:39

W zasadzie to przydałby się taki temat w dziale serwisów zarobkowych, bo go nie znalazłem, ale żeby nie spamować umieszcze tylko tutaj.

Które sieci mają programy w modelu CPC, CPS lub CPL (nie suby sms) za wstawienie na stronę czegoś w rodzaju oferty dnia? Mam strone gdzie wydaje mi się że fajną konwersję dałby wstawiony kod reklamy gdzie byłaby oferta oraz obecna data, godzina, czy jakiś timer. Ruch tylko z Polski.


RE: Oferta dnia - zbiór serwisów - jamroczik - 19-07-2015 13:58

Nikt nie wie?


RE: Oferta dnia - zbiór serwisów - AnnaKa - 27-07-2015 17:51

Sprawdź sieci CPA nie wiem o co dokładnie Tobie chodzi ale tam mają oferty tego typu co szukasz.


RE: Oferta dnia - zbiór serwisów - jamroczik - 28-07-2015 20:26

Chodzi mi o konkretny program włąśnie - mozę być tylko siec która go ma. Program chciałbym aby miał motywator w postaci licznika z aktualna datą i czasem (odliczaniem np)- super jakby to było także na inne kraje - rozpoznanie strefy czasowej po IP.


RE: Oferta dnia - zbiór serwisów - szarydg - 29-07-2015 21:36

jeżeli sam nie potrafisz nawet wyszukać takich programów to najlepiej sobie od razu daruj zarabianie online...


RE: Oferta dnia - zbiór serwisów - jamroczik - 29-07-2015 23:24

(29-07-2015 21:36)szarydg napisał(a):  jeżeli sam nie potrafisz nawet wyszukać takich programów to najlepiej sobie od razu daruj zarabianie online...

Ok od jutra ruszam na zmywak - wedle rozkazu.