Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages (/Temat-Aplikacja-Facebook-z-manage-pages-publish-actions-i-publish-pages-116495)

Strony: 1 2 3


RE: Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages - Mercz - 24-06-2015 16:11

(24-06-2015 10:54)Voldir napisał(a):  Ja osobiście bym odradzał kupowanie Apek w tym okresie czasu, bo faktycznie sporo krzywych akcji z nimi ostatnio na forum.

BTW. 600 zł i przebicie o 50 zł? Chyba żeś z kunia spadł beka
Z takim przebiciem to cena wyjściowa tej apki powinna wynosić max 400 zł, ale nie więcej.

Niby drogo, to prawda...
Ale lepiej by tyle kosztowały, niż to, żeby w tydzień upadły, bo FB wprowadzi ograniczenia.


RE: Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages - piotrekprorok - 24-06-2015 16:12

(24-06-2015 16:08)ClassAxion napisał(a):  
(24-06-2015 10:54)Voldir napisał(a):  BTW. 600 zł i przebicie o 50 zł? Chyba żeś z kunia spadł beka
Z takim przebiciem to cena wyjściowa tej apki powinna wynosić max 400 zł, ale nie więcej.

A później płacz bo facebook zaostrzył wszystko i nie ma możliwości zarobku na appkach facepalmbeka

Niewiele ma do tego cena w tym temacie skoro apki można w wielu miejscach w sieci znaleźć spokojnie 2 x taniej.


RE: Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages - Voldir - 24-06-2015 16:50

Na zagranicznych forach już za 90-100$ możesz kupić spokojnie Smile

Płakać nie mam zamiaru, bo nigdy na apce nie zarabiałem i zarabiał nie będę, a płacz i skowyt innych "earnerów" mało mnie interesuje Smile


RE: Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages - ClassAxion - 24-06-2015 19:54

(24-06-2015 10:54)Voldir napisał(a):  Ja osobiście bym odradzał kupowanie Apek w tym okresie czasu, bo faktycznie sporo krzywych akcji z nimi ostatnio na forum.

BTW. 600 zł i przebicie o 50 zł? Chyba żeś z kunia spadł beka
Z takim przebiciem to cena wyjściowa tej apki powinna wynosić max 400 zł, ale nie więcej.
a teraz piszesz:
(24-06-2015 16:50)Voldir napisał(a):  Na zagranicznych forach już za 90-100$ możesz kupić spokojnie Smile

Płakać nie mam zamiaru, bo nigdy na apce nie zarabiałem i zarabiał nie będę, a płacz i skowyt innych "earnerów" mało mnie interesuje Smile
Undecided


(24-06-2015 16:12)piotrekprorok napisał(a):  Niewiele ma do tego cena w tym temacie skoro apki można w wielu miejscach w sieci znaleźć spokojnie 2 x taniej.
Jeśli każdy tak mówi to się nie dziwię.. pokerface


RE: Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages - Voldir - 24-06-2015 20:35

Co z tego że najpierw odradzam, a potem podaję cenę na innych forach? Co w tym złego? Przecież wątek zszedł na cenę tych apek, więc się wypowiedziałem. To, że nie zarabiam na nich, to nie znaczy, że nie rozmawiam z pewymi osobami z tego forum i innych for, gdzie takie apki dostaniesz od ręki w cenie podanej powyżej. Nie wiem z czym masz problem facepalm


RE: Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages - Join - 25-06-2015 00:36

facebook nie banuje apek, jak ktos nie jest debilem. smiesznie tak ,ze ludzie sie zala na fb Tongue


RE: Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages - selfie - 25-06-2015 01:17

(25-06-2015 00:36)Join napisał(a):  facebook nie banuje apek, jak ktos nie jest debilem. smiesznie tak ,ze ludzie sie zala na fb Tongue

Panu nabijaczowi postów, podziękujemy Smile


RE: Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages - Branzolek - 25-06-2015 02:35

(25-06-2015 00:36)Join napisał(a):  facebook nie banuje apek, jak ktos nie jest debilem. smiesznie tak ,ze ludzie sie zala na fb Tongue

Famy piszesz...idź stąd :o


RE: Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages - tdkzor - 25-06-2015 16:16

pytanko mam.. jak jest wiecej praw zaakceptowanych to wartosc wzrasta? czy publish_action jest najbardziej cenna?


RE: Aplikacja Facebook z manage_pages, publish_actions i publish_pages - ClassAxion - 26-06-2015 06:38

Zalezy jakich, licz sie tez z tym ze im wiecej praw tym fb bardziej spoglada na ta appke.