Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Frytka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Frytka (/Temat-Dziennik-pracy-Frytka-116468)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy Frytka - frytek - 22-06-2015 23:14

Witajcie. O zarabianiu w internecie usłyszałem dawno, poczytałem trochę i rzuciłem to, teraz znowu na to natrafiłem ale jakoś bardziej mnie to przyciągnęło. Kiedyś przerabiałem 20dollars2surf, który okazał się totalnym niewypałem, po uzbieraniu ponad 20$ i zleceniu wypłaty, po 2 latach jej nie otrzymalem XD. Przeczytałem mase poradników na temat zarabiania w internecie, próbowałem subów i skracania przez spam, ale bez efektów. Jednak nie poddałem się i wtrafiłem na temat mentorowania (mentor mysc), warto spróbować. Dzięki niemu dowiedziałem się kilka nowych rzeczy. Przez co teraz tu jestem.
Jak na dzień dzisiejszy posiadam:
-2 fp po niecałe 200 lajków i staram się je rozwijać
-kilka fake kont na fb z kilkoma grupami w trakcie gromadzenia grup, mogą się przydać do "promowania" fp i generowania ruchu.
Zarobków jeszcze nie ma (mam nadzieję, że "jeszcze"), nie ma się co dziwić. Może ten dziennik jakoś mnie zmotywuje do pracy.

O kurde, nic o sobie nie napisałem: a więc tak, jestem świeżo po ukończeniu technikum (technik mechatronik). Mam za sobą już matury oraz egzamin zawodowy. Żeby nie siedzieć całe dnie w domu postanowiłem poszukać jakiejś pracy na wakacje, i znalazłem! Jutro o 11 mam rozmowę, ciekawe czy mi się uda. Będzie to rozwożenie pizzy, praca nie jest nuda, lubię jeździć samochodem. Samochód jak na razie rodziców.

Myślę, że na razie wystarczy. Nie pogardzę żadnymi radami, podpowiedziami co do zarabiania w internecie.


RE: Dziennik pracy Frytka - frytek - 23-06-2015 20:38

Witajcie ponownie. Dzisiaj rano byłem na rozmowie o pracę, można to tak nazwać, jutro dowiem się jak to wszystko wygląda zanim zacznę. Z zarabianiem dużo sie nie zmieniło, ponieważ prawie cały dzień spędziłem u dziewczyny.

Stan na 23.06.2015:
1 fp- 234 like
2 fp- 256 like
3 nowy fp- 52 like


Stan shorte: $0.12188
Cel: 1$ do końca czerwca.

Jak na razie słabo to idzie, nie znalazłem jeszcze tej techniki, która generuje 800 like w jeden dzień.


RE: Dziennik pracy Frytka - GelO - 23-06-2015 20:42

Cel moim zdaniem jak najbardziej do osiągnięcia, może spróbuj się skontaktować z jakimś mentorem z tego forum niech Cię pokieruje, zarobki powinny się znacznie poprawić Wink
Trzymam kciuki i obserwuję progres! Smile


RE: Dziennik pracy Frytka - frytek - 23-06-2015 21:12

W końcu ktoś się zainteresował tematem Big Grin. Co do celu, zarabianie w internecie jest dla mnie czymś kompletnie nowym. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że można zarobić przez internet. Więc ten cel na sam początek myślę, że jest OK jak dla mnie. Co do zarabiania wiem mniej więcej, co i jak. Najważniejsze dla mnie jest zdobyć chociaż ten 1000 like na któryms fp.


RE: Dziennik pracy Frytka - GelO - 23-06-2015 21:17

Jak chcesz, ja osobiście bym się do kogoś odezwał jeśli bym startował ze skracaniem, tym bardziej, że na pewno daliby wskazówki z promocją fanpage i co robić aby lajki same leciały Smile Pamiętaj, ze nic nie tracisz, tylko rejestrujesz się z linku Smile


RE: Dziennik pracy Frytka - Anonimm - 23-06-2015 21:23

Powodzenia! Smile


RE: Dziennik pracy Frytka - Yuriqq - 23-06-2015 22:02

Powodzenia bede zagladal Smile

Wysłane z cegły Core


RE: Dziennik pracy Frytka - Blashix - 24-06-2015 09:23

Powodzenia!


RE: Dziennik pracy Frytka - EpicBlank - 24-06-2015 13:20

Cel jak najbardziej do osiągnięcia. Powodzenia, będę obserwował temat Smile


RE: Dziennik pracy Frytka - frytek - 24-06-2015 15:00

Dzisiaj trochę pobawiłem się stronkami na fb. Wieczorem (około 24) napisze co ulepszyłem, co się zmieniło itd. A teraz uciekam na pierwszy dzień do pracy na 3-4 godzinki, takie jakby szkolenie. Życzcie mi powodzenia Big Grin