Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję wspólnika - handel :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję wspólnika - handel :) (/Temat-Poszukuje-wspolnika-handel-116465)



Poszukuję wspólnika - handel :) - Regit - 22-06-2015 22:53

Witam serdecznie.

Nie wiem czy odpowiedni dział, ale każdy inny wydawał mi się jeszcze mniej odpowiedni Smile

Przechodząc do sprawy...

Poszukuję wspólnika do biznesu.
Osobiście dorabiam na nim kilkaset złotych miesięcznie (liczę średnio, bo w jednym miesiącu nie zarobię nic, a w drugim wpadnie np 1500zł).

Na czym polega biznes?
Mieszkam w Bydgoszczy, jeżdżę w promieniu 200-250km od miasta do różnych zakładów produkujących słodycze i skupuję nadwyżki produkcyjne, po czym sprzedaję je przez internet (99% facebook). Dostarczam je osobiście do klientów umawiając się z nimi na odbiór lub wysyłam pocztą polską (małe ilości 1-3kg), lub kurierem (do 19kg).

Ceny jakie oferuje stanowia 50% ceny sklepowej, więc chętnych mam wielu, szczególnie przed świętami.

Do czego jest mi potrzebny wspólnik?
Chciałbym poszerzyć zasięg swojej sprzedaży, dzięki współpracy.
Przykładowo kupuję 100kg słodyczy za 1000zł, wspólnikowi odsprzedaję je za 1400, a wspólnik odsprzedaje je za 2000zł, gdzie wartość sklepowa to 4000zł.
Jak ktoś chce sprzedawać drożej, to jego sprawa Smile

Jeżeli ktoś jest zainteresowany i chętny, to proszę o kontakt Wink

Pozdrawiam!


RE: Poszukuję wspólnika - handel :) - rybson37 - 22-06-2015 23:35

Smierdzi fejkiem. 1 post i konto zalozone niedawno. Jednak pomysł dobry powodzonka


Poszukuję wspólnika - handel :) - Admin - 23-06-2015 08:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.