Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. (/Temat-Poradnik-zarabiania-na-przedmiotach-wirtualnych-ALLEGRO-i-nie-tylko-116462)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - matig - 14-07-2015 23:00

Mam działalność gospodarczą, szukam ciekawego produktu - ten zainteresował mnie, jednak mam obawy.
Na forum kupiłem już trochę poradników, większość z metodami , które powszechnie są znane ... lekko "podrasowane" i wg mnie nie warte swoich cen.
Jestem ciekaw, czy osoby, które zakupiły poradnik zarabiają tą metodą? Jak kształtują się zarobki? Czy jest i będzie popyt na ten towar?


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - badii - 14-07-2015 23:11

(14-07-2015 23:00)matig napisał(a):  Mam działalność gospodarczą, szukam ciekawego produktu - ten zainteresował mnie, jednak mam obawy.
Na forum kupiłem już trochę poradników, większość z metodami , które powszechnie są znane ... lekko "podrasowane" i wg mnie nie warte swoich cen.
Jestem ciekaw, czy osoby, które zakupiły poradnik zarabiają tą metodą? Jak kształtują się zarobki? Czy jest i będzie popyt na ten towar?

Zawsze będzie popyt na tego typu towary. To się teoretycznie nie ma prawa skończyć no chyba że wszystkie komputery szlak trafi Big Grin
Może ciut za drogi ale da się wycisnąć z niego dużo. Od dziś biorę się za robotę i zobaczymy co los przyniesie Wink


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - DawidMoney - 15-07-2015 00:29

Panowie jak idą zarobki;P? są pierwsze " kokosy" ?


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 15-07-2015 01:00

Witam serdecznie,
wszystkie poradniki zostały sprzedane.
Temat do zamknięcia.


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - mireck - 18-07-2015 17:29

Spóźniłem sie trochę, ale ciekawi mnie jak idą zarobki wszystkim którzy kupili?? Jesteście już na plusie?? Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - badii - 18-07-2015 17:58

(18-07-2015 17:29)mireck napisał(a):  Spóźniłem sie trochę, ale ciekawi mnie jak idą zarobki wszystkim którzy kupili?? Jesteście już na plusie?? Smile

Kupiłem i jestem zadowolony. Przede wszystkim trzeba przygotować małe zaplecze i wszystko zautomatyzować. Potem to już tylko wystawianie aukcji i czekanie na $$ Smile
Nie zwrócił mi się jeszcze koszt poradnika, ale z czasem się zwróci - wiem o tym Smile


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - badii - 29-07-2015 19:30

http://scr.hu/5tfj/1zfw2

Moje poczynania z tym poradnikiem Wink Nie są może to zawracające o ból głowy kwoty aczkolwiek coś tam zawsze wpadnie Smile Dla studenta w sam raz, bo na dzienne wydatki (takie jak wódka Big Grin) styknie Tongue


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - zbyszeq - 29-07-2015 20:51

Miło, że ktoś w końcu wstawił coś w temat, bo parę kupujących chwali się ładnymi kwotami na PW ale do tematu nie wstawi ha Tongue.


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - Timax - 31-07-2015 02:47

Szkoda że już nie można kupić :/ więc życzę wszystkim powodzenia w zarabianiu


RE: Poradnik zarabiania na przedmiotach wirtualnych [ALLEGRO i nie tylko]. - durassek - 03-08-2015 21:03

[Obrazek: 07540692910545536955.jpg]

10 dni na poradniku