Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy (nie tylko internetowej) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy (nie tylko internetowej) (/Temat-Dziennik-pracy-nie-tylko-internetowej-116461)

Strony: 1 2


RE: Dziennik pracy (nie tylko internetowej) - ziolo1945 - 23-06-2015 09:25

pointsmaster, dzięki za miłe słowa! W wolnej chwili zapoznam się z Twoją propozycją. Smile

never1908, ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Żeby to sprawdzić potrzebowałbym Twojego numeru, bądź informacji jaki masz abonament. Jednakże u mnie jest podobnie. W momencie gdy wykorzystam podstawowy pakiet 2GB to włącza się dodatkowy 3GB za 10 zł. Ale ja mam plan indywidualny, choć u Ciebie sytuacja może być taka sama.


RE: Dziennik pracy (nie tylko internetowej) - never1908 - 23-06-2015 11:53

Jesli moge prosic o pomoc to wyslalem numer telefonu na pw.


RE: Dziennik pracy (nie tylko internetowej) - Kubolek - 23-06-2015 11:56

powodzonka życzę Wink


RE: Dziennik pracy (nie tylko internetowej) - ziolo1945 - 23-06-2015 12:12

Dzięki! Smile

never1908, odpisałem. Smile


RE: Dziennik pracy (nie tylko internetowej) - ziolo1945 - 23-06-2015 18:10

Wybaczcie, że post pod postem ale rozpatrywałem dzisiaj w pracy reklamację klienta (chodziło o wysoki rachunek). Sprawa prosta, abonament przekroczony o ponad 100 zł za subskrypcje SMS, więc oczywiście negatyw. Dzwonię do klientki aby poinformować ją o decyzji:

- Witam bla bla bla... Tak więc abonament został przekroczony, ponieważ na numerze została uruchomiona płatna subskrypcja.
- A co to jest płatna subskrypcja?
No to jej tłumaczę.
- (cisza)... A to gnój! No ku*wa mać! Telefonu i Internetu do osiemnastki już nie zobaczy!!!!

Padłem. Big Grin


RE: Dziennik pracy (nie tylko internetowej) - Yuriqq - 23-06-2015 18:58

Minuta ciszy dla kolegi [*]

Wysłane z cegły Core