Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KONKURS wygraj 182 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KONKURS wygraj 182 zł (/Temat-KONKURS-wygraj-182-zl-116458)



KONKURS wygraj 182 zł - Miko93PL - 22-06-2015 21:02

Witam wszystkich w moim konkursie gdzie nagrodą główną będzie 50$ czyli na chwile obecną 182 zł.

Regulamin :

1. Zarejestruj się do programu Trafficmonsoon z mojego linku ( rejestracja jest całkowicie darmowa ).
2. Przez okres 30 dni oglądaj reklamy Cash links.
3. Osoba, która w tym czasie zarobi na tych reklamach największą kwotę wygrywa Nasz konkurs.

Gdyby ktoś miał wątpliwości proszę pisać na gg lub tutaj w komentarzach

Mała instrukcja do konkursu

1. Jeśli chcesz spróbować swoich sił i wygrać 182 zł zarejestruj się z tego linku REJESTRACJA

2. Konkurs ruszy 25 czerwca, chce dać wszystkim równe szansę, jeśli ktoś jutro dowie się o konkursie może mieć mniejsze szanse niż osoba, która rozpocznie go dzisiaj, myślę, że tak będzie najuczciwiej Smile

3. Co to są reklamy Cash links

Są to reklamy za których oglądanie otrzymujemy ustaloną kwotę pieniężną od 0.02$ - 0.005$ od tej kwoty zależny jest także czas reklamy mieści się on w granicach od 60 - 5 sekund.

A owe reklamy prezentują się następująco

[Obrazek: cashlinks_2206.jpg]


Wydaje mi się, że konkurs jest łatwy i przyjemny, każdy może zabrać w Nim udział, oprócz nagrody głównej każdy uczestnik oglądający reklamy, otrzymuje $ za oglądanie tych reklam więc wierze, że w tym konkursie każdy może zarobić Cool

Myślę, że wszystko jest już jasne lecz jeśli mimo to ktoś ma wątpliwości proszę pisać chętnie pomogę.


Kontakt gg : 54416265


RE: KONKURS wygraj 182 zł - Kerehan - 30-06-2015 09:20

Buxy.. no nie wiem czy komuś chce się w to bawić. Smile


RE: KONKURS wygraj 182 zł - Miko93PL - 30-06-2015 10:11

Kerehan jak komuś nie chce się w to bawić to nie bierze udziału Smile


RE: KONKURS wygraj 182 zł - maax6 - 19-07-2015 13:58

Konkurs jeszcze aktualny? Są jacyś uczestnicy, bo niewiem czy jeszcze warto wchodzić


RE: KONKURS wygraj 182 zł - Miko93PL - 19-07-2015 15:08

Konkurs dalej aktualny aczkolwiek za tydzień kończy się natomiast mam dobrą wiadomość. Jutro ogłoszę kolejny konkurs gdzie pula nagród będzie także 50$ wystarczy, że się zarejestrujesz to będziesz mógł automatycznie brać udział w kolejnym konkursie Wink


RE: KONKURS wygraj 182 zł - Miko93PL - 25-07-2015 12:05

Konkurs wygrał użytkownik o nicku na TM - niklaus, gratulujemy !


KONKURS wygraj 182 zł - nitram - 25-07-2015 15:09

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


KONKURS wygraj 182 zł - Majka - 17-01-2016 18:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.