Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Omijanie weryfikacji gmail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Omijanie weryfikacji gmail (/Temat-Omijanie-weryfikacji-gmail-116456)



Omijanie weryfikacji gmail - fracek8 - 22-06-2015 20:45

Witam, da się jakoś ominąć weryfikacje przy robieniu konta gmail? Może nie tyle co ominięcie, ale jakieś programy, tak żeby dostawać numer tel. i byśmy wpisywali go przy weryfikacji. Nie chciałbym kupywać starterów, więc pytanie. Czy taki programik istnieje? Z góry dzięki. Pozdrawiam ;}


RE: Omijanie weryfikacji gmail - PaidMoney - 22-06-2015 20:52

Na androida istnieje aplikacja był niedawno temat ale nie pamiętam gdzie

Ooo chyba się nazywa textPlus jak pomogłem daj reputa


RE: Omijanie weryfikacji gmail - fracek8 - 22-06-2015 20:59

(22-06-2015 20:52)PaidMoney napisał(a):  Na androida istnieje aplikacja był niedawno temat ale nie pamiętam gdzie

Ooo chyba się nazywa textPlus jak pomogłem daj reputa
Tak, wiem. Sam używałem tego do facebooka, ale na gmailu to nie działa.


RE: Omijanie weryfikacji gmail - PaidMoney - 22-06-2015 21:03

A szkoda
Ja nie używałem tego programu ale jutro juz zaczne
Może inny program nwm jaki


RE: Omijanie weryfikacji gmail - yolodesign - 20-12-2015 18:02

czy ten program jest darmowy


RE: Omijanie weryfikacji gmail - Waldes93 - 03-01-2016 17:04

Tak, nazywa się Text Plus ale niestety działa tylko na facebooku, na gmailu nie przejdzie:/


RE: Omijanie weryfikacji gmail - pies333 - 03-01-2016 18:45

NO dokładnie. tylko fb. Na gmaila ciężko właśnie i to jest ten problem. Wycfanili sie fest.


RE: Omijanie weryfikacji gmail - masazysta33 - 26-01-2016 03:40

Zapytaj Google'a o "free PVA" (Phone Verified Account). Na YT są video o darmowych numerach w USA (jak uzyskać). Gdy masz numer, zakładasz konto przez połączenie free proxy z USA i używasz tego nadal jak tylko chcesz (np. Craigslist PVA, itd.).

Pozdrawiam Smile