Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik SYSTEM gry do Betfair, bukmacherka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik SYSTEM gry do Betfair, bukmacherka (/Temat-Poradnik-SYSTEM-gry-do-Betfair-bukmacherka-116443)

Strony: 1 2


Poradnik SYSTEM gry do Betfair, bukmacherka - siuvax - 22-06-2015 18:31

1. Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży

Poradnik gry na betfair (http://www.betfair.com)

2. Opis

Sprzedam poradnik gry na Betfair. Grałem już kiedyś kiedyś tym sposobem i wyciągnałem troche pieniędzy. Teraz chętnie bym znów się w to pobawił. Nie mam niestety środków, żeby zacząć grać dlatego chce sprzedać kilka (do 10) sztuk poradnika aby mieć kapitał na grę. Na "sucho" (gra w excelu) wygląda to bardzo obiecująco.

Nie jest to system 100%! Nie ma takich. Jest to po prostu bukmacherka, więc niestety wszystko może się zdarzyć. Żeby zacząć grać potrzebny jest kapitał początkowy. Minimum to ok.30 euro, ale przydałoby się dwa razy tyle.

Może się zdarzyć, że przegrasz od razu cały kapitał pocżątkowy. Tak niestety jest, ale mówię o tym od razu, żeby nie było niedomówień.

Stosując się do porad zawartych w poradniku ograniczamy ryzyko. Grając na sucho podczas pisania poradnika wyciągnąłem 45zł w godzine na czysto. Stawiamy zakłady dosyć często wygrywając małe kwoty. Jedna wpadka "pożera" nasz minimalny kapitał początkowy 30euro, choć nie zawsze

3. Zdjęcia/Screeny.



4. Cena - 20zł, płatne na Paypal bądź mBank
5. Kontakt - PW


Oddam poradnik do recenzji oczywiście, jeżeli zgłosi się jakiś tutor


RE: Poradnik do Betfair, bukmacherka - nitram - 24-06-2015 22:06

Recenzja

Co tu dużo dodawać, wszystko co zamieszczone w treści pierwszego postu się zgadza.
Autor przedstawia poradnik związany z bukmacherką nie jest to związane z obstawieniem meczy ale z inną dziedziną dostępną na platformie. Przedstawiony sposób może dać nam zarobek, ale może być też strata nawet całego wkładu.
Myślę jednak, że o tym nie muszę mówić gdyż każdy obstawiający powinien o tym wiedzieć, mimo iż korzystamy z wyrafinowanych metod bardzo skutecznych zostaje 1 % gdzie nasza metoda może okazać się nieskuteczna.
Tak samo jest w ty przypadku. Na sucho wychodzi bardzo dobrze na serio nie odważyłem się grać bo to nie moja dziedzina zarabiania i nie czuję pociągu do tego.

Kto chce zaryzykować poznać strategię warto sprawdzić co autor ma do zaoferowania.



RE: Poradnik do Betfair, bukmacherka - srybus - 25-06-2015 09:05

Pytanie, czy możemy grać wyłącznie na betfair? I czy ma to coś wspólnego z wykresami tam obecnymi? Bo jeśli tak to wiem o co chodzi.


RE: Poradnik do Betfair, bukmacherka - siuvax - 25-06-2015 14:29

srybus - tylko na betfair, ale nie opiera sie na wykresach. nie znam takiej metody, aczkolwiek chyba zglebie temat Wink

===edit

Zmieniam cene na 20zł


RE: Poradnik SYSTEM gry do Betfair, bukmacherka - Join - 25-06-2015 18:29

czemu tylko betfair? opiera sie to na kasynie? bylbym tym zainteresowany tylko nei wiem co ryzykuje Tongue


RE: Poradnik SYSTEM gry do Betfair, bukmacherka - siuvax - 25-06-2015 19:37

po prostu betfair to specyficzny bukmacher i oferuje takie typy zakladow, ktorych nie oferuja inni Smile


RE: Poradnik SYSTEM gry do Betfair, bukmacherka - Join - 25-06-2015 20:43

przemysle i dam znac na pw Wink


RE: Poradnik SYSTEM gry do Betfair, bukmacherka - srybus - 25-06-2015 21:27

Kupiłem poradnik i hmm, powiem tak. Nie wiem czy ryzyko straty aż tylu pieniędzy jest warte zysku, który nie jest wg mnie zbyt pewny. Oczywiście na pewno cenę poradnika można odrobić, ale co z tego skoro na 1 zakładzie możemy stracić wszystko.


RE: Poradnik SYSTEM gry do Betfair, bukmacherka - tremen - 25-06-2015 21:33

betfair to giełda zakładów nie tylko bukmacher można tez obstawiać że kupon nam nie wejdzie


RE: Poradnik SYSTEM gry do Betfair, bukmacherka - Kurus92 - 25-06-2015 21:38

@[siuvax],wysłałem pw Smile