Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zpay szybkie przelewy za 4 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Zpay szybkie przelewy za 4 zł (/Temat-Zpay-szybkie-przelewy-za-4-zl-116442)



Zpay szybkie przelewy za 4 zł - darmoweprobki - 22-06-2015 18:07

Znalazłam stronę https://zpay.pl/ która oferuje szybkie przelewy bankowe do 25 banków w kraju za 4 zł (nie 5 zł jak bluecash).
[Obrazek: Zpay.jpg]

"Szybkie przelewy bankowe online,
najnizsza prowizja dostępna na rynku"
Sama wiem że to działa bo otrzymałam kiedyś od nich przelew ekspresowy w sobotę.
Można tutaj się zweryfikować (numer konta) ale nie trzeba żeby wysłać szybki przelew.
Co ciekawe nie trzeba też się rejestrować na stronie:
"Czy muszę dokonać rejestracji w serwisie?
Rejestracja w serwisie zpay nie jest obowiązkowa (poza sytuacją, gdy chcesz korzystać z płatności e-commerce), niesie jednak za sobą szereg korzyści i ułatwień, w tym:

- niższa opłata za przelew, pod warunkiem potrącania prowizji z salda punktów,
- API,
- śledzenie statusu wysłanego przelewu,
- historia wysłanych i otrzymanych przelewów.
Serwis zpay.pl obsługuje następujące banki:
[Obrazek: 70dwky.jpg]
[Obrazek: rsqzva.jpg]

Dodatkowo rejestracja w serwisie umożliwia wykonanie weryfikacji rachunku bankowego i telefonu komórkowego, dzięki czemu w chwili gdy Nadawca wyśle do Ciebie przelew sms money lub e-mail money (czyli przelew na telefon komórkowy lub adres e-mail), środki automatycznie wpłyną na Twój rachunek bankowy.

Rejestracja w serwisie zPay jest bezpłatna.