Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarób pierwsze grosze online! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarób pierwsze grosze online! (/Temat-Zarob-pierwsze-grosze-online-116422)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarób pierwsze grosze online! - AnnaKa - 05-07-2015 21:19

Robiłeś dokładnie tak jak ja ?
Własna strona z przekierowaniem i to promowałeś?
Bo wiem że Ci którzy wrzucali link bez przekierowania mieli problemy z kontem mimo wszystko aby konto zostało zablokowane potrzeba 10 ostrzeżeń.


RE: Zarób pierwsze grosze online! - rejwus15 - 05-07-2015 21:39

Tak wszystko robiłem tak jak Ty. W sumie nie ważne, to były groszowe sprawy, więc nie żałuję tak bardzo Smile


RE: Zarób pierwsze grosze online! - AnnaKa - 06-07-2015 04:55

Ale sam fakt, dziwi mnie że zblokowali konto muszę popytać innych czy u nich też takie coś ma miejsce ja mam tam konto od bardzo dawna i nigdy nic takiego się nie stało.


RE: Zarób pierwsze grosze online! - rejwus15 - 06-07-2015 09:35

(06-07-2015 04:55)AnnaKa napisał(a):  Ale sam fakt, dziwi mnie że zblokowali konto muszę popytać innych czy u nich też takie coś ma miejsce ja mam tam konto od bardzo dawna i nigdy nic takiego się nie stało.

Niestety skończyło się dobre, a nawet fajnie te $ leciały, jeśli miało się dobre surfy nieużywane przez innych. No trudno, może nie można zarabiać w taki sposób jak my. Na razie dostałem bana tylko ja, zobaczymy czy to dalej pociągnie za mną szereg osób. Oby nie!


RE: Zarób pierwsze grosze online! - AnnaKa - 07-07-2015 04:02

U mnie to już bardzo długi czas działa, przypuszczam że coś było nie tak z przekierowaniem i refa pokazywało im ze surfów. Mimo wszystko musiały być ostrzeżenia.