Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarób pierwsze grosze online! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarób pierwsze grosze online! (/Temat-Zarob-pierwsze-grosze-online-116422)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zarób pierwsze grosze online! - pixel21 - 22-06-2015 15:58

Też nie rozumiem, cos dokładniej ? Smile


RE: Zarób pierwsze grosze online! - wiezaawieza - 22-06-2015 16:26

hitleap musi byc premium?


RE: Zarób pierwsze grosze online! - adi100_99 - 22-06-2015 18:58

(22-06-2015 13:22)AnnaKa napisał(a):  (link) należy skopiować i najlepiej wrzucić na domenę z przekierowaniem
Żeby to zrobić należy w plik index.php lub html wrzucić kod :
Kod PHP:
<meta http-equiv="refresh" content="0; URL=LINK"

Nie za bardzo rozumiem tego, mógłby mi kto wytłumaczyć?


RE: Zarób pierwsze grosze online! - AnnaKa - 22-06-2015 19:47

Hitleap nie musi być premium ruch możecie mieć nawet z wietnamskich czy rumuńskich botów a nawet rosyjskich czy też afgańskich.

A co do tego index.php chodzi o to że na Waszą stronę czy też bloga wklejacie ten kod i w miejscu LINK podajecie link ze strony i zapisujecie. Kiedy to zrobicie macie WASZ prywatny link który prowadzi do tamtej strony dzięki czemu ukrywacie ref wejść. Prosta sztuczka. I Wasz link wrzucacie w autosurf.


RE: Zarób pierwsze grosze online! - DorszGaming - 22-06-2015 20:05

Mam 147 wejść lecz żadnej nie zaliczyło :O


RE: Zarób pierwsze grosze online! - AnnaKa - 22-06-2015 20:40

Pokaż na PW Twój link Smile Mi dziś 0.30$ wpadło z tego Piotrkowi też jakiś gorsz wpadł.


RE: Zarób pierwsze grosze online! - RainbowDash - 22-06-2015 22:37

Zarejestrowany z refa, blog przekierowuje na stronę ptp, zobaczymy jak to będzie z zarobkami Smile


RE: Zarób pierwsze grosze online! - N3way - 22-06-2015 22:52

Dzięki! Smile pewnie, że każdy grosz się liczy, szczególnie gdy on wpada właściwie za nic, a po miesiącu na parę piw starczy Huh

Btw. czy tak można zrobić z każdym PTP?

Od siebie dodam, że wystarczy zrobić sobie darmową stronę na cba i wgrać plik z linijką którą dał AnnaKa i wszystko śmiga Smile


RE: Zarób pierwsze grosze online! - RainbowDash - 22-06-2015 23:00

(22-06-2015 22:52)N3way napisał(a):  Dzięki! Smile pewnie, że każdy grosz się liczy, szczególnie gdy on wpada właściwie za nic, a po miesiącu na parę piw starczy Huh

Btw. czy tak można zrobić z każdym PTP?

Od siebie dodam, że wystarczy zrobić sobie darmową stronę na cba i wgrać plik z linijką którą dał AnnaKa i wszystko śmiga Smile

Coś takiego działa z większością ptp, wystarczy sprawdzić czy akceptują traffic z hitleap czy innych traffic exchangerów


RE: Zarób pierwsze grosze online! - maxiu170 - 22-06-2015 23:04

Ja tam dostalem bana, ale promowalem w ramce.

Wysłane z mojego myPhone C_Smart przy użyciu Tapatalka