Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebujesz € lub $ na PayPal? Zapraszam. NAJTANIEJ ❕❕❕ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Potrzebujesz € lub $ na PayPal? Zapraszam. NAJTANIEJ ❕❕❕ (/Temat-Potrzebujesz-%E2%82%AC-lub-na-PayPal-Zapraszam-NAJTANIEJ-%E2%9D%95%E2%9D%95%E2%9D%95-116421)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Potrzebujesz € lub $ na PayPal? Zapraszam. NAJTANIEJ ❕❕❕ - brdsrc - 22-06-2015 13:14

Oferuję wymianę walut konto -> PayPal.
UWAGA: nie prowadzę już wymian w odwrotną stronę (PayPal -> konto).
Pozbywam się swoich funduszy (EUR i USD) z mojego PP i oczekuję wpłaty na moje konto bankowe.

Waluty pochodzą z całkowicie legalnego źródła (sprzedaż produktów materialnych za granicę) i wysyłane są z prywatnego, polskiego konta PayPal.
Nie ma ryzyka, że jakieś pieniądze zostaną cofnięte, zablokowane czy cokolwiek innego. Zwykle jak widzisz podejrzanie niski kurs na forum - uciekaj, bo zapewne nie są to uczciwie zdobyte pieniądze.
Osobiście zlecam jedną wypłatę z PP miesięcznie i nie chcę więcej, dlatego części pozbywam się w ten sposób.

☆ ☆ ☆ NAJTANIEJ NA FORUM ☆ ☆ ☆

CO POTRZEBUJESZ? PISZ ŚMIAŁO.

Wpłaty możesz dokonać na mój mBank, T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync), Bank Zachodni WBK lub Bank SMART.
Preferowany przelew natychmiastowy/bluecash, ponieważ nie wysyłam pieniędzy na "potwierdzenie przelewu".
Zastrzegam sobie prawo do odmowy transakcji, jeśli w moich oczach nie jesteś zaufaną osobą.

Kontakt:
  • wyłącznie PW
UWAGA, nie korzystam już z komunikatora Gadu Gadu!

Zapraszam!


RE: Wymiana PayPal -> konto - brdsrc - 29-06-2015 10:50

aktualizacja kwot


RE: Wymiana PayPal -> konto - kariolmax - 29-06-2015 11:03

Wymiana przebiegła pomyślnie (13$) i błyskawicznie! Polecam! Smile


RE: Wymiana PayPal -> konto - Szrejter - 29-06-2015 16:29

Wymiana udana. Szybko, sprawnie bez owijania w bawełnę Wink W 101% polecam wymiany z tym panem. POZYTYW!


RE: Potrzebujesz € lub $? Zapraszam! - dawid327 - 03-07-2015 23:35

Szybko i bezproblemowo . POLECAM Wink


RE: Potrzebujesz € lub $? Zapraszam! - kariolmax - 04-07-2015 18:00

edit: 100$ błyskawicznie na koncie! Polecam!!


edit2: dziś (5.07) wziąłem kolejne 80$ Polecam!


RE: Potrzebujesz € lub $ na PayPal? Zapraszam! TU NAJTANIEJ! - brdsrc - 05-07-2015 09:55

aktualizacja kwot


RE: Potrzebujesz € lub $ na PayPal? Zapraszam! TU NAJTANIEJ! - darmoweprobki - 05-07-2015 22:47

Dzięki, jako jedyny wymienił mi o 23 w niedzielę, szybko i konkretnie Smile


RE: Potrzebujesz € lub $ na PayPal? Zapraszam! TU NAJTANIEJ! - matek697 - 06-07-2015 12:29

Polecam, 100$ ekspresowo


RE: Potrzebujesz € lub $ na PayPal? Zapraszam! TU NAJTANIEJ! - darmoweprobki - 06-07-2015 14:15

(06-07-2015 00:58)ShuQi napisał(a):  @[darmoweprobki]

Ja wymieniam nawet o drugiej w nocy Tongue

Taa byłam na tej stronie i za 40 zł chciał dać 30 zł.facepalm
Pozostawmy to bez komentarza.