Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik, helpera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik, helpera (/Temat-Dziennik-helpera-116386)

Strony: 1 2


Dziennik, helpera - BartekHelp - 21-06-2015 20:57

Cześć wszystkim!
Po włamaniu na stare konto i jego zablokowaniu postanowiłem powrócić do zarabiam.com w nowej odsłonie.
Co oznacza nowa odsłona?
Każdy będzie mógł do mnie napisać, a na pewno znajdę dla niego czas. Jest wiele osób które wiedzą dużo więcej ode mnie jednak nie mają chęci i czasu na pomoc. U mnie każdy jest mile widziany, mogę tłumaczyć podstawy jak i bardziej zaawansowane pytania. Nie mówię, że odpowiem na wszystko, ale na pewno będę się starał.
Co chcę w zamian?
Moim celem jest dobra reputacja na forum - jeśli pomogłem możecie odwdzięczyć się reputem lub jeśli jesteście na prawdę wdzięczni możecie zarejstrować się z refa na jakimś serwisie Smile
Czego próbowałem?
Liznąłem już każdą dziedzinę zarabiania, w zarabianiu siedzę od około 1,5 roku. Za czasu dobrych stawek na shorte.st ciągnąłem nawet 10$ dziennie tam, następnie rozwijałem się w sub sms oraz premium sms. Osiągałem około 3-20zł dziennie jednak dalej to nie było to. Poszedłem w ppa i tam byłem zadowolony, z paru dni roboty miałem następny miesiąc autopilota i wpadło te 300zl. PPA jednak nie było dla mnie, i jestem teraz w tym miejsu - zarabiam na premium sms i wyciągam od 10-ciu do 100zł dziennie.
Cele?

Nie mam jako takich celi, bo nigdy nie wiadomo jak będzie. Jedynym celem jest 1000zł na następne 30 dni Smile .


RE: Dziennik, helpera - ziolo1945 - 21-06-2015 21:02

Będę obserwował. Smile
Zastanawia mnie shorte, gdzie dawałeś linki.


RE: Dziennik, helpera - BartekHelp - 21-06-2015 21:09

(21-06-2015 21:02)ziolo1945 napisał(a):  Będę obserwował. Smile
Zastanawia mnie shorte, gdzie dawałeś linki.

Grupy fb, nawet w czasach gdy inni spamowali. Trzeba dać ludziom coś co jest piękne, zastanawiające, ciekawe ale nie aż tak żeby ogarniali że to fake Big Grin
Do fb polecam NinjaBlaster.


RE: Dziennik, helpera - ziolo1945 - 21-06-2015 21:20

(21-06-2015 21:09)BartekHelp napisał(a):  Trzeba dać ludziom coś co jest piękne, zastanawiające, ciekawe

Czyżby jakieś ero? Big Grin


RE: Dziennik, helpera - BartekHelp - 21-06-2015 21:25

Ero nie trafi do wszystkich którzy je zobaczą (kobiet). Szukaj czegoś, co trafi do każdego, kto to zobaczy. Z drugiej strony nie wiem czy warto teraz wchodzić w skracanie - niskie stawki, cięte wejścia.
Jbc pisz na gg 49950869 bo off-top wyjdzie Rolleyes


RE: Dziennik, helpera - ascanio - 22-06-2015 07:35

Zapowiada się ciekawie. Czekam na rozwój dziennika. Smile


RE: Dziennik, helpera - ClassAxion - 22-06-2015 08:25

Aktualnie zarabiasz na Premium SMS, zgaduję: facebook? Jeśli tak to jest to spam w grupach czy może bardziej zaawansowany/oryginalny sposób? Tongue


RE: Dziennik, helpera - Critical - 22-06-2015 08:47

Ciekawie się dziennik zapowiada. Chociaż już pełno tego spamu na FB. Dziwie się, że ludzie jeszcze się na to nabierają. Ale idiotów na tym świecie brakować nie będzie

Powodzenia


RE: Dziennik, helpera - BartekHelp - 22-06-2015 09:12

Nie zarabiam na fb, mam swoją własną niszę i polecam wynieść się z fb, bo teraz fb to jeden wielki spam ;/.
Jako, że to napisało do mnie kilka osób będę do następnych wpisów dodawał informacje ilu osobom udało się pomóc.


RE: Dziennik, helpera - BartekHelp - 25-06-2015 10:07

6.25.2015

Minęło pare dni. Udało mi się pomóc kilkunastu osobom. Jednym bardziej, drugim mniej. Chciałbym zaznaczyć, że nie podaję swoich nisz jak to niektórzy myśleli.

Co do moich zarobków jestem baardzo zdenerwowany, bo admin głupiego serwisu od 20 dni nawet nie sprawdził mojego ogłoszenia Angry , a musi to zrobić aby było opublikowane. No trudno, do cierpliwych świat należy. Teraz mam zamiar dodawać po jednym do trzech ogłoszeń tygodniowo co przyniesie mi duuuużo pieniążków Huh. Oczywiście jeśli admin serwisu będzie łaskawy na nie popatrzeć pokerface.

Co do pomocy - nadal jej udzielam, jeśli ktoś ma jakieś pytania - śmiało piszcie.


Pomocy udzielonej: 11/16
Gdzie: kolor zielony - zadowolony z pomocy ---- kolor czerwony wszyscy którzy napisali.
Stan konta: 1961 (Bank- 1800, PayPal 60, Firesub 28, Hotcash 7, Leadmore 66)
Cel 1000zł/30 dni: 35zł/26 dni pozostało