Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki hosting pod WordPressa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jaki hosting pod WordPressa? (/Temat-Jaki-hosting-pod-WordPressa-116385)

Strony: 1 2


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - scofielld - 22-06-2015 20:31

Ok dziękiWink, jeszcze jedna sprawa, mogę stronę robioną na WordPressie na lokalnym serwerze np. wampserwer która już będzie gotowa, przerzucić na hosting w całości? Czy muszę od nowa ją wykonywać?


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - dobraniewicz - 22-06-2015 20:35

Ja korzystam od początku z hostingu Tox nieznanego i niszowego, ale mam świetny kontakt z właścicielem i w razie problemów od razu reaguje


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - Gremquen - 22-06-2015 21:08

(22-06-2015 20:31)scofielld napisał(a):  Ok dziękiWink, jeszcze jedna sprawa, mogę stronę robioną na WordPressie na lokalnym serwerze np. wampserwer która już będzie gotowa, przerzucić na hosting w całości? Czy muszę od nowa ją wykonywać?
Możesz.
Skopiuj sobie wszystkie pliki, wrzuć je na serwer.
Wejdź też w phpmyadmin, eksportuj bazę danych mysql, potem wejdz w to samo phpmyadmin, ale juz na hostingu, importuj bazę mysql i w pliku bodajrze wp-config.php edytuj połączenie z bazą danych.


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - scofielld - 23-06-2015 21:05

Ok wielkie dzięki! Zabieram się za tworzenie strony na lokalnym serwerzeWink Jednocześnie też polował na ciekawy hosting i domenę.