Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki hosting pod WordPressa? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jaki hosting pod WordPressa? (/Temat-Jaki-hosting-pod-WordPressa-116385)

Strony: 1 2


Jaki hosting pod WordPressa? - scofielld - 21-06-2015 20:19

Witam, jaki polecali byście hosting pod WordPressa? Bo jak na razie nie znalazłem zadowalającej odpowiedzi.


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - wasia90 - 21-06-2015 20:41

aftermarket.pl


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - nitram - 21-06-2015 20:43

mam na az.pl i jestem zadowolony. Zależy jaki ruch przewidujesz ? i jaką kwotą dysponujesz


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - DzejkobPL - 21-06-2015 20:59

Biznes-Host.pl | MintsHost.pl

Po kod rabatowy zgłoś się na priv. Idea


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - Gremquen - 21-06-2015 20:59

Nie polecam dwóch pierwszych

Pierwszy z nich specjalizuje się w domenach, jest to bardzo dobre miejsce dla rejestracji domen, ale hosting to bardziej dodatek i nie liczyłbym na jego mega wydajność.

Drugi z nich, to firma, która mało ma wspólnego z jakością. Reklamują się mega niskimi kosztami, ale po czasie przychodzi za przedłużenie trzeba płacić krocie.

Jeśli o hosting chodzi to polecić mogę biznes-host, mintshost, linuxpl.com
Są to firmy, które specjalizują się w świadczeniu usług hostingowych i na prawdę oferują dobrą jakość.

Z ostatniego z nich korzystam od 3 lat, support w niedziele o 23 pomaga, kiedyś potrzebowałem przywrócić usuniętą bazę danych i wykonali to w 10 min.

Pozdrawiam


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - linoskoczek - 21-06-2015 22:39

Zacytuję to, co napisałem w innym temacie:
Cytat:Od siebie polecę Biznes-Host (polecany ze względu na PPA - mają luźniejszą politykę), Mintshost (to samo co BH względem polityki, trochę słabsza jakość usług) i UnixStorm (stabilność i pewność). Pod wydajność stron najlepszym WWW bez wątpienia będzie w MyDevil.net, bo używają nginxa zamiast apache2. Z tych wszystkich właśnie ich najbardziej polecam, ale oferta jest lekko bardziej kosztowna.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, to sprecyzuj i pomożemy.


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - Gremlin - 22-06-2015 01:10

Polecam ci Biznes-Host.pl możesz też kupić pln to taniej ci wyjdzie.


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - scofielld - 22-06-2015 19:53

Na mintshost, mam domenę + serwer reseller (7 dni za darmo) za 15zł (bo koszt domeny), natomiast tą samą domenę na home.pl mam za 0zł. Mógłbym kupić domenę na home.pl ,a korzystać z serwera mintshost? Czytałem ,że da się połączyć domenę z hostingiem, ale dokładnie nie wiem jak.


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - Gremquen - 22-06-2015 20:01

Da się.
Musisz wziać dnsy hostingu, wkleić je tam gdzie masz domene, a w panelu hostingu podpiąć nową domenę do konta hostingowego.
Potem czekasz kilka godzin i powinno działać.


RE: Jaki hosting pod WordPressa? - DzejkobPL - 22-06-2015 20:02

Tak, możesz. Nic nie stoi na przeszkodzie. Smile