Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Angielskie landing page - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Angielskie landing page (/Temat-Angielskie-landing-page-116329)

Strony: 1 2


RE: Angielskie landing page - Kiljan - 21-06-2015 00:11

Każdy program jest automatycznie tłumaczony. Oferty są z FireCPA.com więc są preferencyjne stawki. Do testowania najlepiej użyć cyberghosta.


RE: Angielskie landing page - Raster96 - 21-06-2015 12:32

@[Hyuek] Ja pobrałem aplikację GlobusVpn na Androidzie i strona została przetłumaczona. Smile


RE: Angielskie landing page - Hyuek - 21-06-2015 16:14

a mozecie mi jeszcze podpowiedziec co dokladnie musi podac osoba jezeli jest z poza polski? numer/email ?


RE: Angielskie landing page - Pasza dla konia - 21-06-2015 16:21

Zależy od kraju. Zwykle są to oferty podobne do naszych sub sms.


RE: Angielskie landing page - Hyuek - 21-06-2015 18:48

Mam rozumieć ze osoba wpisuje numer w formacje jego kraju? Wczoraj to sprawdzałem na numerze ze stanów i osoba nie dostała smsa z kodem dlatego pytam


RE: Angielskie landing page - Kiljan - 21-06-2015 22:08

Każdy wypełnia ofertę według jego kraju, dla stanów nie ma czegoś takiego jak premium czy sub sms.


RE: Angielskie landing page - BartekHelp - 22-06-2015 12:57

Czyli firesub i firecpa w pewnym sensie się łączą jeśli ktoś kto promuje jest na firesubie?


RE: Angielskie landing page - Pasza dla konia - 22-06-2015 13:03

Po prostu ludzie spoza Polski mają oferty z firecpa.