Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! (/Temat-Poradnik-zarabiaj-dobre-pieniadze-na-sub-premium-sms-i-PPA-116327)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Pmxq - 17-07-2015 12:06

Kolejna sztuka sprzedana, zostały jeszcze 2 sztuki, zapraszam do zakupu Wink



RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - przemo2741 - 22-07-2015 21:12

Kupiłem kiedyś inny poradnik od tego użytkownika i powiem szczerze, nie polecam! Cały czas mi spamował skrzynkę swoimi nagimi zdjęciami, dodatkowo składał niemoralne propozycje w zamian za nisze!




Żartuję Smile oczywiście jak najbardziej dobry kontakt, jak się czegoś nie wie to wytłumaczy, nałoży do głowy a nawet da cenną wskazówkę. Odpisuje kiedy tylko może. Na poradniku też grosza wpadło. Polecam gorąco!


Odp: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - jupp82 - 23-07-2015 16:02

Poprosze Pw z danymi do przelewu na mbank. Przekonala mnie recenzja Nitrama. Rezerwuje 1 szt.

Tapnięte....


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Pink134lol - 23-07-2015 16:09

@[Scientist.] To ja sobie chcę przejrzeć, jak idzie sprzedaż, a tutaj czepialstwo do mnie, bo własnej dziewczynie daje poradnik, który zakupiłem ze wspólnych pieniędzy. Xpokerface Powiedzieć do własnej dziewczyny, bo kupiła znowu ten sam poradnik...zastanów się chłopie. Autor zarobił 140zł,a z twoim myśleniem nie zarobiłby wcale. Koniec tematu.

Co do poradnika:
Metody w sumie znajome, jednak może inaczej je określę: metody, na które łatwo wpaść. Sposób korzystania z nich jest rozciągliwy, ponieważ możemy działać na innych stronach/komunikatorach, niźli podanych w poradniku. A jeden z podanych sposobów jest podobno nielegalny i serwisy sub/sms za to blokują konta. Ja nie wiele mogę napisać, bo to bardziej dziewczyna miała testować, a póki co posiedziała chwilę przy jednym sposobie, kilka leadów wpadło i tyle, nie mniej jednak oboje uważamy, że jest ok, jak na tą cenę.


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Pmxq - 23-07-2015 16:17

Tak jak już pisała szykiryki i ja, nie widze w tym nic złego żeby ktoś podzielił się poradnikiem ze swoją dziewczyną/siostrą/bratem, tym bardziej ta osoba jest w porządku jeżeli o tym mówi otwarcie Wink Nie wspieram przemytu, lewego handlu i udostępniania poradników ( niektórzy tak niestety robią ) ale taka sytuacja jak dzielenie się wiedzą ze swoją dziewczyną to moim zdaniem nic złego Wink

Dziękuję za opinię Wink


Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - surfer0700 - 31-08-2015 15:28

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.