Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! (/Temat-Poradnik-zarabiaj-dobre-pieniadze-na-sub-premium-sms-i-PPA-116327)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Pink134lol - 12-07-2015 20:18

@[Pmxq] Chciałbym razem z dziewczyną upewnić się, że ten poradnik jest wart swej ceny. Czy możesz mi potwierdzić, że przez najbliższe dni moglibyśmy wyciągać dniówki po ponad 100zł dziennie[razem 200zł] przy nakładzie poniżej 8 godzin?


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Pmxq - 12-07-2015 20:21

@[Pink134lol] myślę że tak aczkolwiek sposoby są dosyć czasochłonne i żeby zarobić te 100zł trzeba spędzić parę godzin Wink jak już pisałem automatu z tego nie ma, kasa jedynie jak pracujemy Smile


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Pink134lol - 12-07-2015 20:34

@[Pmxq] W takim razie jesteśmy zdecydowani na zakup. Zaraz się odezwę na PW. Wink


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Ripos - 13-07-2015 17:01

Kupione!

Po kilkudniowych testach edytuję ten post jako recenzje Wink


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Scientist. - 13-07-2015 19:10

(12-07-2015 20:18)Pink134lol napisał(a):  @[Pmxq] Chciałbym razem z dziewczyną upewnić się, że ten poradnik jest wart swej ceny. Czy możesz mi potwierdzić, że przez najbliższe dni moglibyśmy wyciągać dniówki po ponad 100zł dziennie[razem 200zł] przy nakładzie poniżej 8 godzin?
To mam rozumieć ze kupujesz poradnik i bedzie z niego korzystało więcej niż jedna osoba. To tak jak bym ją kupił poradnik i dał go komuś innemu tez.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Pmxq - 13-07-2015 20:23

(13-07-2015 19:10)Scientist. napisał(a):  
(12-07-2015 20:18)Pink134lol napisał(a):  @[Pmxq] Chciałbym razem z dziewczyną upewnić się, że ten poradnik jest wart swej ceny. Czy możesz mi potwierdzić, że przez najbliższe dni moglibyśmy wyciągać dniówki po ponad 100zł dziennie[razem 200zł] przy nakładzie poniżej 8 godzin?
To mam rozumieć ze kupujesz poradnik i bedzie z niego korzystało więcej niż jedna osoba. To tak jak bym ją kupił poradnik i dał go komuś innemu tez.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

spoko, liczyłem się z tym, przynajmniej był szczery i nie ściemniał że poradnik będzie tylko do jego użytku tylko od razu zaznaczył że będzie pracował razem z dziewczyną :> przecież nie od dziś wiadomo, że sprzedana 1 sztuka rozchodzi się w około 5 sztukach, on jedynie był uczciwy i nie krył się z tym Big Grin


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Scientist. - 13-07-2015 21:36

(13-07-2015 20:23)Pmxq napisał(a):  
(13-07-2015 19:10)Scientist. napisał(a):  
(12-07-2015 20:18)Pink134lol napisał(a):  @[Pmxq] Chciałbym razem z dziewczyną upewnić się, że ten poradnik jest wart swej ceny. Czy możesz mi potwierdzić, że przez najbliższe dni moglibyśmy wyciągać dniówki po ponad 100zł dziennie[razem 200zł] przy nakładzie poniżej 8 godzin?
To mam rozumieć ze kupujesz poradnik i bedzie z niego korzystało więcej niż jedna osoba. To tak jak bym ją kupił poradnik i dał go komuś innemu tez.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

spoko, liczyłem się z tym, przynajmniej był szczery i nie ściemniał że poradnik będzie tylko do jego użytku tylko od razu zaznaczył że będzie pracował razem z dziewczyną :> przecież nie od dziś wiadomo, że sprzedana 1 sztuka rozchodzi się w około 5 sztukach, on jedynie był uczciwy i nie krył się z tym Big Grin

Nigdy nikt ode mnie nie otrzymał poradnika którego zakupiłem czy to za darmo czy za opłatą ;/


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Pmxq - 13-07-2015 21:37

(13-07-2015 21:36)Scientist. napisał(a):  
(13-07-2015 20:23)Pmxq napisał(a):  
(13-07-2015 19:10)Scientist. napisał(a):  
(12-07-2015 20:18)Pink134lol napisał(a):  @[Pmxq] Chciałbym razem z dziewczyną upewnić się, że ten poradnik jest wart swej ceny. Czy możesz mi potwierdzić, że przez najbliższe dni moglibyśmy wyciągać dniówki po ponad 100zł dziennie[razem 200zł] przy nakładzie poniżej 8 godzin?
To mam rozumieć ze kupujesz poradnik i bedzie z niego korzystało więcej niż jedna osoba. To tak jak bym ją kupił poradnik i dał go komuś innemu tez.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

spoko, liczyłem się z tym, przynajmniej był szczery i nie ściemniał że poradnik będzie tylko do jego użytku tylko od razu zaznaczył że będzie pracował razem z dziewczyną :> przecież nie od dziś wiadomo, że sprzedana 1 sztuka rozchodzi się w około 5 sztukach, on jedynie był uczciwy i nie krył się z tym Big Grin

Nigdy nikt ode mnie nie otrzymał poradnika którego zakupiłem czy to za darmo czy za opłatą ;/

niestety nie każdy jest taki uczciwy jak Ty, zdążyłem się o tym przekonać Smile


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - szykiryki - 14-07-2015 06:43

@[Scientist], bez przesady. Jakby Twoj brat czy dziewczyna chcieli skorzystać z wiedzy, nawet za którą zapłaciłeś, to byś chciał od nich za to kasę? Idea
Nikt tu nie mówi przecież o puszczaniu "gdzieś na lewo"...
Jak będziesz miał kiedyś laskę, to może zrozumiesz Wink.

Zeby nie było offtopu: czy jest jakiś termin zamkniecia sprzedaży? Jesli nie, to jak wrócę z urlopu pewnie z ciekawości kupię. Pozdro


RE: Poradnik - zarabiaj dobre pieniądze na sub/premium sms i PPA! - Pmxq - 14-07-2015 14:00

dokładnie tak jak mówi szykiryki, nie wierzę że jakbyś kupił poradnik i Twoja dziewczyna chciałaby też z niego skorzystać ( do tego zrobiłaby maślane oczy *.* Jerk ) to byś jej nie dał/kazał płacić Big Grin

sprzedaż nie jest ograniczona czasowo, jedynie sztukowo, jest jeszcze 2-3 sztuki do kupienia Wink