Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[zlece] lajki do konkursu na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [zlece] lajki do konkursu na fb (/Temat-zlece-lajki-do-konkursu-na-fb-116321)



[zlece] lajki do konkursu na fb - Ser - 20-06-2015 18:18

Nie wiem co to za dziwna polityka z min. 50 postami przed zleceniem czegoś. Ja zarabiam na czym innym a tu chce wejść i zlecić coś ludziom, którzy się tym zajmują.

Potrzebuję 1x1100 oraz 1x950 w konkursie(tym samym) na fb. Żeby zagłosować trzeba polubić profil organizatora oraz kliknąć "zagłosuj" na stronie danego projektu. Każdy projekt ma swój link. Jedna osoba może oddać głos na wiele projektów.

Lajki można robić do poniedziałku do 12:00. Proszę o oferty na pw. Mogę płacić z góry w paru częściach, bitcoinami czy jakimiś kodami. Najchętniej escrow i zaufanej osoby z forum.


RE: [zlece] lajki do konkursu na fb - Admin - 21-06-2015 11:18

Nikogo nie interesuje co i do kiedy potrzebujesz, gdy nie respektujesz panujących tu zasad, jeśli nie podobają Ci się tutejsze zasady to nie korzystaj z tego forum.
Szczególnie gdy wchodzisz tu w butach syfiąc spamem w pierwszym lepszym dziale.
30% za spam/kosz.


[zlece] lajki do konkursu na fb - Admin - 21-06-2015 11:18

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.