Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-duze-pieniadze-dobrze-sie-przy-tym-bawiac-116313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - overlord25 - 29-06-2015 08:08

Mi coś ciężko idzie Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - xavi512 - 29-06-2015 09:49

Mi również słabo. Sad


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 29-06-2015 11:43

Nie ma co się martwić, czasem tak właśnie wychodzi, o tym zresztą pisałem też w poradniku, czasem jest tak że przez 3, 4 czasem nawet 5 dni nic sie nie trafia, aż w końcu nam się poszczęści i zdobędziemy towar za 400 zł ^^
Tak jak mówiłem, bardzo ważnym czynnikiem jest tutaj szczęście, jednym trafia się szybciej a innym troszke później, jednak gdybyście potrzebowali jakiejkolwiek pomocy, służę wam na gg Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Xzibin - 29-06-2015 14:52

Bardzo polecam poradnik. Cena może trochę odstraszać ale korzystając z metody nawet bez szczęścia da się go odrobić w jakieś 5h przy sprawnym użytkowaniu. Poradnik bardzo przejrzysty, objaśniony "jak krowie na rowie" i sam Twórca jest bardzo pomocnym, pomagającym i sympatycznym człowiekiem. Jeśli ktoś chce pracować a nie siedzieć tylko na tyłku i narzekać, to z tym poradnikiem na pewno jest w stanie zarobić. Polecam!

Edit: Wystawiłem dzisiaj ofertę z przedmiotem na allegro i poszedłem coś zjeść. Nawet nie zdążyłem nic zrobić a już telefon: "Czy przedmiot nadal dostępny? Jeśli tak to od razu zapłacę". Zamurowało mnie Big Grin. Szybko da się na tym zarobić!


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 29-06-2015 22:45

W sumie mogłeś wystawić produkt troszkę drożej, tak czy owak, gratuluje ^^


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - 74raf - 30-06-2015 03:00

Wszystko fajnie opisane,sposób jest mi znany.można trafiać niezłe kąski,cena w sam raz,jak zwykle dobra robota Epic - reput poleciał,co do trafień różnie z tym bywa raz siada a raz nie,ale nie ma się co załamywać


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - DeoRIP - 30-06-2015 03:19

@[Xzibin] usuń obrazek bo wiadomo co to za aukcja i można łatwo się dowiedzieć różnych informacji


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - szykiryki - 30-06-2015 07:01

Po raz kolejny można tylko pogratulować kupującym poradnik facepalm


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Mafesto - 30-06-2015 07:04

Xzibin Usuń screena


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - overlord25 - 30-06-2015 09:27

Kiedy pojawią się te nowe dwie aktualizacje?