Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-duze-pieniadze-dobrze-sie-przy-tym-bawiac-116313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 23-06-2015 20:51

Dokładnie Ando, sama sprzedaż jest najłatwiejsza. Oferty schodzą dość szybko, szczególnie te korzystne (gdzie produkt wystawisz chociaż o złotówkę taniej niż na pozostałych aukcjach). Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - szyweg - 23-06-2015 22:03

Poradnik również zakupiłem i przy okazji wspomnę, że jest to kolejny poradnik który kupiłem od @[EpicBlank]. Od razu odpowiem na pytanie bo widziałem, że ktoś pytał. Tak na telefonie można również zarabiać i jeżeli tylko masz telefon z androidem to na 100%. Co do innych oprogramowań nie jestem pewny. Sam poradnik mnie trochę zaskoczył gdyż moja druga połowa dość często jest w tej zabawie aktywna a nigdy nie wpadliśmy na pomysł handlowania tym produktem Smile Teraz pewnie najważniejsze czy udało mi się coś zarobić ? Zdecydowanie tak. Założyłem konto, wybrałem "produkt" odpaliłem automat, zapomniałem. Minęła może z godzinka zaglądam a tam już nie zła sumka. Tak więc udałem się na jedną ze stron którą poleca EpicBlank i poszło dosłownie w godzinę. Okej suma sumaru godzinka automat + godzina "sprzedawania" = 95zł Smile Poradnik odrobiony. Dzięki EpicBlank Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - GetGifts - 23-06-2015 22:15

Ponawiam moją recenzje na temat poradnika

Kupiłem poradnik wysłałem $$ i poradnik dostałem przeczytałem na początku byłem zaskoczony że takie coś można sprzedawać i ktoś to kupuje niestety musiałem napisać do sprzedawcy czyli @[EpicBlank] że poradnik nie jest dla mnie że sposób jest zbyt monotonny (dla mnie) @[EpicBlank] wszystko zrozumiał i zaproponował inny swój poradnik jutro mam go dostać bardzo cieszę się że @[EpicBlank] jest taki wyrozumiały i cierpliwy dla klienta Polecam @[EpicBlank]

A co do poradnika niestety nie jest dla każdego

Co do wypowiedzi innych że bez pracy nie ma kołaczy tak to prawda pieniądze nie rosną na drzewie ale po prostu ta metoda nie jest dla mnie



RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 23-06-2015 22:20

Dziękuje za miłe słowa ^^
Co do monotonności, nie do końca bym się z tym zgodził, ale widocznie zależy to też od człowieka Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - badii - 23-06-2015 22:22

(23-06-2015 22:15)GetGifts napisał(a):  
Ponawiam moją recenzje na temat poradnika

Kupiłem poradnik wysłałem $$ i poradnik dostałem przeczytałem na początku byłem zaskoczony że takie coś można sprzedawać i ktoś to kupuje niestety musiałem napisać do sprzedawcy czyli @[EpicBlank] że poradnik nie jest dla mnie że sposób jest zbyt monotonny @[EpicBlank] wszystko zrozumiał i zaproponował inny swój poradnik jutro mam go dostać bardzo cieszę się że @[EpicBlank] jest taki wyrozumiały i cierpliwy dla klienta Polecam @[EpicBlank]

A co do poradnika niestety nie jest dla każdego

Monotonnosc....
zarabianie na subach tez jest monotonne, jak będziesz narzekać to nic nie zarobisz Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Ando - 23-06-2015 22:37

Ehh... Najlepiej żeby pieniądze rosły na drzewach... Chociaż nie.. Zbyt wysoko żeby zerwać ;(


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - szyweg - 23-06-2015 23:13

Hmm nowy dzień się zaczął a dla wtajemniczonych moja druga (ponoć lepsza) połowa nabiła przeszło 5xxxxxxxx nie powiem co bo stanie się to łatwe do zgadnięcia punktów Smile (postawiła sobie to jako punkt honoru..) nie wiem jak ale jednak Big Grin Tak, że tego ze 200zł będzie Huh Huh


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 23-06-2015 23:24

Dobrze że ocenzurowałeś liczbe Big Grin
Tak czy owak, jak sprzedasz wstaw do tematu ^^


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Avengens - 24-06-2015 01:24

Moim zdaniem ludzie tutaj w temacie zdradzili już za wiele szczegółów. Odnalazłem o co chodzi po 10 minutach(nie powiem jak, aby inni też nie znaleźli Huh, sam kiedyś to napotkałem, ale nie pomyślałem, aby na tym zarabiać).


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 24-06-2015 01:33

Nie płaci się tutaj za sam produkt, bo on nie jest raczej tajemnicą. Mysle że cenne są same porady oraz metoda "tworzenia" tego produktu Smile