Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-duze-pieniadze-dobrze-sie-przy-tym-bawiac-116313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 23-06-2015 19:21

Podane ^^


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Pitek236 - 23-06-2015 19:52

Zakupiłem poradnik jakieś 40 minut temu, popracowałem jakieś półgodzinki i wpadł mi produkt za 30 zł (osoby które zakupiły poradnik więdzą o co chodzi) myśle że poradnik jest warty swojej ceny, no nic, zobaczymy jak będzie dalej


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - overlord25 - 23-06-2015 19:58

A czy można pracować na ten produkt w telefonie?


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Mafesto - 23-06-2015 20:01

Czy można pracować np 5 godzin dziennie? Czy zysk jest gwarantowany, czy może się zdarzyć, że przez cały dzień nic?


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 23-06-2015 20:09

Overlord25
Nie jestem pewien, powiem szczerze że nigdy nie próbowałem, wydaje mi się to możliwe, jednak byłoby to o wiele wolniejsze niż na komputerze Smile
Mafesto
Pracować przez 5 godzin można, zysk nie jest gwarantowany, istnieje szansa że pracując przez te 5 godzin nie zarobisz ani grosza, jest to mała szansa, bardzo mała, jednak takie prawdopodobieństwo istnieje. Najlepiej jednak pracować godzinke, maksymalnie dwie Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - zjadamkredki - 23-06-2015 20:18

Zakupiłem poradnik i jestem naprawdę zadowolony Big Grin
Pracowałem ok. godzinkę i mam produkt warty niecałe 50zł. Mam DG, więc nie obawiam się o nic Big Grin Zaraz wystawiam aukcję.
Poradnik jak i kontakt ze sprzedającym na prawdę bardzo dobry.
Pozdrawiam i polecam - zjadamkredki Big Grin


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - overlord25 - 23-06-2015 20:20

I jeszcze jedno pytanie czy ten produkt może się w przysłości wypalić?


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - GetGifts - 23-06-2015 20:30

Zakupiłem poradnik i mogę powiedzieć że naprawdę warto produkt jest ciekawy a za razem smieszny sprzedawcy chcę powiedzieć żeby sprzedał max 20-30 sztuk nie więcej ale ja oscyluje w 25 sztuk poradnik polecam !


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 23-06-2015 20:37

(23-06-2015 17:48)xTKSD napisał(a):  A jak to będzie z konkurencją przy mocniejszej sprzedaży poradnika? Smile

Produkt można sprzedawać na cały świat, więc konkurencji to ostatnia rzecz o którą powinno się martwić ^^

(23-06-2015 20:20)overlord25 napisał(a):  I jeszcze jedno pytanie czy ten produkt może się w przysłości wypalić?

Zapewniam że przez najbliższy rok produkt będzie schodził jak świeże bułeczki. Myślę że nisza się nie wypali, tak samo jak produkt, jednak nie chce nikogo zapewniać bo wiadomo jak to jest.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Ando - 23-06-2015 20:47

Dwie osoby napisały, że "pozyskały" produkt ale już nikt nie napisał że go sprzedał. Zakładam że po pozyskaniu produktu/ów sprzedaż jest tylko formalnością ("zapewniam że przez najbliższy rok produkt będzie schodził jak świeże bułeczki")?