Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-duze-pieniadze-dobrze-sie-przy-tym-bawiac-116313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 08-07-2015 22:53

(08-07-2015 22:30)Pink134lol napisał(a):  @[EpicBlank] Głupcze, napisz na PW Tongue
@[Ando] Mam ten poradnik.... za darmoszkę Jerk ... ale chodziło mi o motywatora w postaci twoich i innych zarobków Wink Ale dzięki.

Napisałem, btw miałeś nie używać tego poradnika trollu Big Grin


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Marian_xxx - 13-07-2015 16:32

(03-07-2015 00:54)Pyczarka napisał(a):  *going crazy*
Jak Pink zdobył poradnik? XD

Ja się ciągle czaje żeby kupić ale obawy sa że się nie zwróci :o

edit. widzę, że w sumie ostro poleciały ceny w dół tego "magicznego produktu".

Na necie mozna to znaleźć bez problemu Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - mateke - 19-07-2015 10:05

Siemanko, mam pytanie, czy sprzedaż tego produktu przez dłuższy okres
nie podlega jakiemuś opodatkowaniu?? jak to bywa na allegro. Bo jakiś koleś
mi napisał
Cytat:Czesc mam pytanie odnosnie Twojego zarobku tego typu.
Czy orientowales sie jak to wyglada w swietle prawa naszego kraju? Takie handlowania w celu przyrobku jest nielegalne jesli nie zarejestrowales tego w urzedze skarbowym. Wszystko co robisz na wieksza skale i czesto podlega zgloszeniu inaczej mozna miec klopoty. Jak ty to widzisz? Cos wiesz wiecej moze o tym??Pozdro

Nie wiem co o tym myśleć.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - mocjes - 19-07-2015 22:49

aktualne ?


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 20-07-2015 12:43

Matake, cóż, z jednej strony nie chce nikogo namawiać do łamania prawa, ponieważ oczywistym jest że jeśli masz stały dochód to po prostu trzeba tą działalność gospodarczą otworzyć i tyle. No ale przyznam że do tej chwili nigdy nie miałem żadnych problemów z prawem i wszystko wyglądało dobrze. Więc teoretycznie - działalność gospodarcza by się przydała, ale praktycznie... No cóz, sam wiesz ^^

Mocjes, z tego co widze cena produktu nie uległa zmianie i wciąż jest on sprzedawany bez problemów, więc tak, poradnik cały czas w sprzedaży Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Wiszuu - 20-07-2015 15:29

@mocjes dodam od siebie, ze od poczatku zakupu poradnika zarobilem juz kolo 5 stow, a i tak wiem, ze mozna duzo wiecej. Poradnik jest krotki i prosty, nie potrzebujesz zadnego wkladu wlasnego, nie oszukujesz nikogo, a jedyny minus calego poradnika to element losowy, ktory czasem przyniesie ci 100 zlotych w godzine, a czasem nic. A i nie musisz sie bac, ze po kupnie pozarabiasz tydzien i nisza sie wypali, to raczej zarabianie na dluzszy termin

@Epic wybacz, ze nie napisalem tej recenzji jak mnie prosiles ale za cholere nie wiedzialem jak zaczac Big Grin


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 20-07-2015 17:18

Hahaha, niema sprawy, lepiej później niż wcale ^^


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - VinXin - 25-07-2015 21:30

Jak wygląda obecnie sytuacja? Szukam dodatkowych sposobów dorobienia, więc ten poradnik mnie zainteresował. Z działalnością gospodarczą nie ma problemu bo takową mam Smile.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 25-07-2015 21:48

Cóż, myśle że sposób jest idealny na letnie wieczory, przyjemnie czasem usiąść z piwkiem i się zabawić, więc jeśli chcesz, napisz na pw Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - DawidMoney - 26-07-2015 00:04

(25-07-2015 21:48)EpicBlank napisał(a):  Cóż, myśle że sposób jest idealny na letnie wieczory, przyjemnie czasem usiąść z piwkiem i się zabawić, więc jeśli chcesz, napisz na pw Smile
dobrze mówi polać muSmile