Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-duze-pieniadze-dobrze-sie-przy-tym-bawiac-116313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Pink134lol - 05-07-2015 20:55

Ale jednakże zawsze znajdzie sie ktoś, kto będzie liczyć na szybszy zysk i obniży cenę o kilka złotych. Wtedy kolejna osoba kierowania tymi samymi pragnieniami, równiez obniży cenę i będzie ona spadać. To tylko kwestia czasu, aż takie osoby się pojawią. Tongue


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 05-07-2015 21:57

Pink nie chce zdradzać niszy, ale właśnie tutaj chodzi o to że tak nie może się stać bo cena jest narzucona z góry. Jeśli nie rozumiesz o co mi chodzi to napisze na pw i wyjaśnie, zaniżanie ceny nikomu sie nie oplaci, dosłownie, nikomu Tongue


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - szy1sw - 08-07-2015 09:52

Jak zarobki? Są realne efekty czy tylko zdobycie towaru i susza?


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - rejPAL1000 - 08-07-2015 10:24

dalej sprzedajesz ten porandik ?


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - szyweg - 08-07-2015 11:33

(08-07-2015 09:52)szy1sw napisał(a):  Jak zarobki? Są realne efekty czy tylko zdobycie towaru i susza?
U mnie spoko, jak towar jest to schodzi praktycznie na pniu Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Pink134lol - 08-07-2015 18:40

Może ktoś mnie zmotywować i pochwalić się dziennymi zarobkami? Niekoniecznie z zakończonej sprzedaży, ale zdobycia danej ilości x za okreslona ilość hajsu w dzień.

@[EpicBlank] Napisz i mi wyjaśnij, jak możesz. Wink Dam reputa.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 08-07-2015 19:15

Tutaj nie napisze z oczywistych powodów, zwyczajnie nie chce zdradzić niszy ^^


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Ando - 08-07-2015 22:14

(08-07-2015 18:40)Pink134lol napisał(a):  Może ktoś mnie zmotywować i pochwalić się dziennymi zarobkami? Niekoniecznie z zakończonej sprzedaży, ale zdobycia danej ilości x za okreslona ilość hajsu w dzień.

@[EpicBlank] Napisz i mi wyjaśnij, jak możesz. Wink Dam reputa.

Konkretnymi zarobkami chwalił się nie będę ale powiem Ci że poradnik odrobisz na 100%. Wiadomo że rodziny z tego nie wykarmisz ale jak najbardziej można na tym sobie dorobić jakieś drobne kwoty. Żeby nie było, za darmo nic nie dostaniesz i tylko aktywne działanie pozwoli ci na zarobek.
Na koniec dodam że realna stawka możliwa do uzyskania to 6-8zł/h bez wspomnianego wczesniej szczęścia więc możesz mniej więcej sobie obliczyć ile jesteś w stanie zarobić. Oczywiście możesz mieć o wiele więcej, podana kwota to tylko mój przypadek Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Pink134lol - 08-07-2015 22:30

@[EpicBlank] Głupcze, napisz na PW Tongue
@[Ando] Mam ten poradnik.... za darmoszkę Jerk ... ale chodziło mi o motywatora w postaci twoich i innych zarobków Wink Ale dzięki.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - przemo2741 - 08-07-2015 22:40

dostanę hajs od Movera i kupuje Smile