Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-duze-pieniadze-dobrze-sie-przy-tym-bawiac-116313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Ando - 30-06-2015 12:13

Tak czy siak może trzeba skończyć robić gówno-burze, czekamy Epic na update Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - szykiryki - 30-06-2015 12:14

Epic po prostu ma "głupie" szczęście do kupujących...
Z poprzednim Jego poradnikiem było tak samo.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - xavi512 - 30-06-2015 12:35

Epic był też pierwszy, który napisał post i nawet nie zwrócił na to uwagi. Zanim autor screena usunie go to do tego czasu zobaczy pół forum. Również ostatni raz kupiłem tutaj poradnik. Porażka totalna.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Wiszuu - 30-06-2015 12:49

@up smieszny fakt, gdybys ty razem z innymi userami nie pisal ciagle, ze jest to mozliwe i nie robili gownoburzy to by prawie nikt tego nie zobaczyl Smile


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - selfie - 30-06-2015 12:59

(30-06-2015 12:49)Wiszuu napisał(a):  @up smieszny fakt, gdybys ty razem z innymi userami nie pisal ciagle, ze jest to mozliwe i nie robili gownoburzy to by prawie nikt tego nie zobaczyl Smile

Nie ma sensu takie gadanie, bo kto by chciał i tak by zobaczył Wink


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - szykiryki - 30-06-2015 13:01

Wiszuu, jesteś tu od niedawna, więc wielu rzeczy jeszcze nie ogarniasz...
Chodzi o fakt, że PO RAZ kolejny (prześledź sobie inne tematy) to kupujący sami wysypują niszę (jej część), za którą zapłacili.

Za głupotę niestety się płaci i skoro niczego nie nauczyli się z poprzednich 'wysypek' to już nie nasza wina...


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - xavi512 - 30-06-2015 13:05

Teraz to już można sobie... osoby, które pierwsze to zauważyły zamiast załatwić to dyskretnie to wywołały burzę. Tyle w temacie.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - lukaswu - 30-06-2015 13:28

Produktu została sprzedana tylko 1szt. w ciagu 7-14dni? To słabo bardzo, a Xzibin sam sobie zaszkodził będzie musiał nowe konto zrobić (nie, nie kupowałem poradnika, ale nie zamierzam z tym działać Wink )


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - EpicBlank - 30-06-2015 13:45

Witajcie, widze że zrobiła się tutaj straszna gównoburza XD
Zacznijmy od początku, po pierwsze, nie uważam by ten użytkownik znacznie mi zaszkodził, sam prosiłem żeby wystawił fotke w którym przedstawia za ile sprzedany został produkt Smile
Kolejna sprawa, nisza się nie wyczerpie, te bardziej inteligentne osoby wiedzą dlaczego, jeśli jednak ktoś ma jakieś wątpliwości zapraszam na gg.
I teraz co najważniejsza sprawa, nikt tak naprawdę nie jest znacznie stratny, oczywiście, to że nisza została po części zdradzona najpewniej zmniejszy mi sprzedaż poradnika o jakieś... 100%
Więc nie martwcie się, stratny będę raczej tylko ja, ponieważ sam produkt wciąż schodzi bardzo szybko i nie ma z tym problemu, konkurencja nie ma na jego popyt oraz pozyskanie żadnego wpływu.
Więc żeby każdy miał pewność. Xzibin nie zawinił, to ja poprosiłem go o to żeby po wystawieniu produktu wstawił do tematu potwierdzenie sprzedaży.
No i ostatnia sprawa, zapominacie drodzy użytkownicy że ktoś dostał tylko to co będziemy sprzedawali. Co z tego? W poradniku zostały ukazane porady i sztuczki, jak produkt zdobywać szybciej i wydajniej. Prócz tego oferuje pełny support (czasem potrafie siedzieć z kupującym do 4 w nocy i wszystko mu tłumaczyć). W tej chwili osoby które nie zakupiły poradnika wiedzą tak naprawde tylko to co sprzedajemy, sama ta wiadomość jest praktycznie bezużyteczna bez pozostałych danych.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I na tym chciałbym zakończyć, nie róbcie tutaj sobie pretekstu do płaczu jakie to forum jest złe, bo sami robiąc ten syf i offtop jesteście temu winni.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Ando - 30-06-2015 14:00

Nic strasznego się nie stało, wiadomo co jest przedmiotem sprzedaży ale sposobu pozyskania już nikt nigdzie nie zdradził więc to nie koniec świata Smile