Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. (/Temat-Poradnik-Zarabiaj-duze-pieniadze-dobrze-sie-przy-tym-bawiac-116313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - tadek7 - 30-06-2015 10:55

Podsumowując troche osób zaoszczędziło 80 zl, ogolnie najlepiej chyba nie wydawać pieniedzy na poradniki tylko siedziec wygodnie poczekać kilka dni i mamy nisze za darmo, bo zwykle ktos zdradzi o co chodzi . Moze ktos napisze poradnik " jak miec dowolna nisze za darmo " ? Big Grin


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - studziak - 30-06-2015 10:58

(30-06-2015 10:55)tadek7 napisał(a):  Podsumowując troche osób zaoszczędziło 80 zl, ogolnie najlepiej chyba nie wydawać pieniedzy na poradniki tylko siedziec wygodnie poczekać kilka dni i mamy nisze za darmo, bo zwykle ktos zdradzi o co chodzi . Moze ktos napisze poradnik " jak miec dowolna nisze za darmo " ? Big Grin

Challange Accepted Wink

A tak serio, to trochę niepoważne wstawianie jakichkolwiek źródeł wypłat, z których co nieco można wyczytać. Najlepiej wszystko zamalować i basta.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - zbyszeq - 30-06-2015 11:10

Nie musiałby nic malować, mógłby zostawić czarną kropkę na środku - wystarczy tylko jedna rzecz...


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - broofie - 30-06-2015 11:19

Niektorzy chyba nadal nie wiedza o co chodzi a pisza glupoty ;s


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - xavi512 - 30-06-2015 11:24

Brawo Xzibin. Nie wiem po co kupowałem, wystarczyło poczekać kilka dni i miałbym wszystko za darmo, szczególnie, że nie idzie mi z tym.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Ando - 30-06-2015 11:50

Może i coś tam zdradził ale przecież niewiadomo jak pozyskać dany towar itp.
Tak czy siak powinien usunąć zdjęcie.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Loris - 30-06-2015 11:52

No to teraz i ja wiem co to Big Grin


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - Dk2RR - 30-06-2015 11:59

Wystarczyło wpisać to w gugla i już wiem co to jest. Teraz wystarcz sobie o tym poczytać i można zarabiać Big Grin Radziłbym wam szybko edytować posty, bo zaraz połowa forum będzie wiedziała o co chodzi.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - dedzior228 - 30-06-2015 12:00

90% wie co to z tego zdjęcia tylko dlatego, że zrobiło się poruszenie i ktoś zapoczątkował pisanie: "Usuń bo pokazałeś nisze".

Zamiast załatwić to na PW, czy napisać do kogoś żeby skasował posta to najlepiej zrobić wielką aferę żeby każdy wiedział.

Xzibin, nie wykazał się ruszeniem głową, ale osoby, które zrobiły z tego szum nie wyglądają wcale lepiej.


RE: [Poradnik] Zarabiaj duże pieniądze dobrze się przy tym bawiąc. - overlord25 - 30-06-2015 12:11

Więcej już żadnego poradnika z tego forum nigdy już w życiu nie kupię 4
Gratuluje ci Xzibin za bezmyślność Undecided