Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! (/Temat-Rozwiazane-Stronka-z-zaproszeniami-z-automatu-pomocy-1163)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! - luq - 26-01-2010 19:14

Witam, mam stronkę z zaproszeniami, ktore wysyła automat, lecz zaproszenia nie dochodzą. Czy ktoś posiada taki skrypt w którym wszystko chodzi??

pozdro


RE: Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! - Mrowa91 - 26-01-2010 19:15

opcja szukaj nie boli


RE: Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! - Alcor - 26-01-2010 19:15

Proszę - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=1116


RE: Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! - luq - 26-01-2010 19:19

Ale chodzi mi o taki skrypt, który loguje się na moje konto w lockerz-ie i wysyla zaproszenia.


RE: Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! - Alcor - 26-01-2010 19:31

A frytki do tego?


RE: Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! - Marello - 26-01-2010 19:33

(26-01-2010 19:19)luq napisał(a):  Ale chodzi mi o taki skrypt, który loguje się na moje konto w lockerz-ie i wysyla zaproszenia.

Czegoś takiego nie ma a jakby było to dostałbyś bana Smile


RE: Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! - xPietrek - 26-01-2010 19:48

NIe, nie dostałby bana. Był swgo czasu taki skrypt, ale to zmianach na Lockerz juz to niedziała. A to jest legalne... Bo nie jest to jakies nabijanie znajomych czy coś. Tylko wysłanie zaproszenia


RE: Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! - Alcor - 26-01-2010 20:09

Ale bez przesady być tak leniwym żeby mieć skrypt na wysyłanie zaproszeń? Stronka zaproszeniowa nie wystarczy?


RE: Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! - rubik - 26-01-2010 20:36

ja mógł bym może zrobić Wink ale to zależy od tego czy byli by chętni na tego skrypta no i zależy oczywiście od zabezpieczeń, bo jak sobie do zapro dodaje tokeny, to jest to mocno problematyczne, ale nie nie do ominięcia Wink
jak chcecie piszcie na priv 2578600


RE: Stronka z zaproszeniami z automatu - pomocy!! - johnny86 - 26-01-2010 21:43

(26-01-2010 19:33)Marello napisał(a):  
(26-01-2010 19:19)luq napisał(a):  Ale chodzi mi o taki skrypt, który loguje się na moje konto w lockerz-ie i wysyla zaproszenia.

Czegoś takiego nie ma a jakby było to dostałbyś bana Smile

Jest jest swego czasu sam taki posiadałemSmile serwer loguje sie jak z przegladarki z stalym IP wiec trudno im sie bedzie skapnacSmile Kazdy moze miec stale IP.
Nie polecam tego typu skryptów po piersze nie mamy kontroli kto zaklada tam konta, mozemy sobie zrobic np weryfikacje kont no ale to nie daje nam 100% pewnosci.
NP jak ktos sobie zalozy emaila [email protected] to ciekawe jak oni by na to zareagowaliBig Grin