Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Trafficmonsoon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Trafficmonsoon (/Temat-Dziennik-Trafficmonsoon-116264)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik Trafficmonsoon - Annuitant - 18-07-2015 20:47

Jest różnica między zarobkiem a naliczeniami Wink


RE: Dziennik Trafficmonsoon - gadyalus1 - 24-07-2015 19:50

Czyli uważasz, że pieniądze które pojawiają się na koncie i mogę z nimi zrobić co chce to nie zarobek.To czy przeznacze je na reinwestycje czy na xboxa czy loda to już moja sprawa ale to mój zarobek.


RE: Dziennik Trafficmonsoon - gadyalus1 - 31-07-2015 20:37

Cel 150 paczek do końca lipca który postawiłem sobie na początku czerwca mając 1 paczke został zrealizowany właśnie dzisiaj.

[Obrazek: 151.jpg]

Od razu ustanawiam kolejny cel jakim jest 300 aktywnych paczek zakładm że do końca sierpnia cel jest w zasięgu zależy jak dużo wypłacę. Ale pożyjemy zobaczymy Smile


RE: Dziennik Trafficmonsoon - Zaperr44 - 31-07-2015 20:40

Przez miesiąc od 1 do 150 a ja przez 20 dni z 3 na 5 Sad
Ale powodzenia będę zaglądał Jerk


RE: Dziennik Trafficmonsoon - waldekiepski - 31-07-2015 21:53

Ile w sumie zainwestowałeś w TM?


RE: Dziennik Trafficmonsoon - gadyalus1 - 01-08-2015 06:55

Mój wkład to 5tyś $ ale myśle że włoże jeszcze 7tyś żeby bardziej rozkręcić biznes Smile


RE: Dziennik Trafficmonsoon - Dzonyy - 01-08-2015 09:51

Chciałbym mieć takiego użytkownika w swojej sieci Big Grin Życzę powodzenia i trzymam kciuki za kolejny cel.


RE: Dziennik Trafficmonsoon - waldekiepski - 01-08-2015 16:40

Grube hajsy :v wiadomo im więcej włożysz tym później masz większą dniówkę, a zwrot wkładu początkowego jest w tym samym czasie, więc sam zysk Smile Powodzonka


RE: Dziennik Trafficmonsoon - Captain - 03-08-2015 04:46

gadyalus1 - Tylko nie wkładaj nigdy więcej pieniędzy niż możesz stracić. Bo zyski będą dopóty dopóki program będzie dobrze prosperował (obecnie świetnie prosperuje ale wiecznie to trwać pewnie nie będzie). A miej świadomość tego, że jesli kiedyś wybiłaby czarna godzina dla tego programu i przez tyle wysokich dniówek wielu użytkowników stałby sie niewypłacalny to nie będzie żadnych podstaw prawnych do odzyskania pieniedzy. Program i jego regulaminy są tak skonstruowane, że jeśli kiedyś by to się rozsypało to pieniedzy nie odzyskasz w żaden sposób.

Obecnie program prosperuje świetnie i warto w niego inwestować, no ale bez przesady. Włożyłeś już w niego 5 tys $ czyli prawie 20k złotych, a teraz chcesz wkładac aż kolejne 7 tys $? Nie wiem skąd masz takie bogactwa, ale mam nadzieję iż nie chcesz wkładac pieniedzy których ewentualna strata drogo by Cie kosztowała, albo zadłużyła Cię u kogoś lub jakiejś instytucji pożyczkowej czy coś.


RE: Dziennik Trafficmonsoon - waldekiepski - 03-08-2015 09:44

Przy wkładzie 5tys. $ chcąc zachować na stałe stabilną dniówkę, czyli reinwestując część w paczki, aby ich ilość nie spadła, zarobek kreuje się w okolicach 50 zł dziennie, więc nie wiem czy się opłaca inwestować małe kwoty, wg mnie nie. 110% zwrotu w 55 dni, do tego fee przy wpłacie i wypłacie i zostaje całe nic, więc aby zarabiać sensowne pieniążki pasuje włożyć konkretne sumy, a ze względu na to program wcale nie jest taki cudowny i raczej mało osób stać na takie inwestycje (bądź co bądź niepewne), oczywiście jeśli chce się zarabiać bez poleconych, bo z nimi to wiadomo, inna bajka.