Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Trafficmonsoon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Trafficmonsoon (/Temat-Dziennik-Trafficmonsoon-116264)

Strony: 1 2 3


Dziennik Trafficmonsoon - gadyalus1 - 19-06-2015 21:07

Siemanko.
Rozpoczynam swój pierwszy dziennik na forum.Będę przedstawiał prace z programem Trafficmonsoon.

[Obrazek: image.jpg]
Przez 3 ostatnie dni zakupiłem 5 paczek.

Klikam także wszystkie CashLink cent do centa i coś tam zawsze wyskrobie.


Mój cel to 150 aktywnych paczek do końca Lipca 2015
5/150 AdPack

W następnym poście postaram się dodać informacje z innych programów w których zarabiam.


RE: Dziennik Trafficmonsoon - Miko93PL - 19-06-2015 22:07

Powodzenia ! Cel nieco wysoki a czasu mało ale jeśli się postarasz wierze, że jest to do osiągnięcia Wink


RE: Dziennik Trafficmonsoon - Pmxq - 19-06-2015 22:52

Nie lepiej AdBrook? To samo co tm ale nie 110% tylko 150% Cool

tak czy siak powodzenia Wink


RE: Dziennik Trafficmonsoon - gadyalus1 - 20-06-2015 17:29

Cześć.
Tak jak obiecałem dodam reszte programów w których zarabiam.

1.PaidVerts
Tutaj nie będe się rozpisywał.Czekam aż naliczenia troche się zwiększą i wtedy ruszę z tematem.

2.MyTrafficValue

[Obrazek: mtv_1.jpg]
Iwestycje może nie są wysokie ale są i każdy dolar będzie cieszył.
Mam też kupionych troszkę akcji
[Obrazek: mtv2.jpg]
Tutaj także jestem zmuszony czekac ponieważ najtańsze akcje kupiłem po 0.02$.
Zaczynam też wątpić czy obietnice Jo czyli 0.30$ z akcje gdyby spełniło się to przynajmiej w 1/3 był by to świetny wynik.
Dzisiaj akcje wygladają następująco
[Obrazek: mtv3.jpg]

Na koniec mój nr.1 Trafficmonsoon

Ilośc paczek nie wzrosła ale dolary lecą.

[Obrazek: ads.jpg]

Za pare dni planuje kolejną inwestycje 250$ wtedy będzie okrągłe 10$ dziennie.Wszystko zacznie nabierać rozpędu.


Chcesz dołączyć do programu rejstrując się z mojego reff linku otrzymasz pełne wsparcie z mojej strony.

reff: https://trafficmonsoon.com/?ref=wyrzyk94

czysty : https://trafficmonsoon.com/signup


RE: Dziennik Trafficmonsoon - gadyalus1 - 22-06-2015 20:56

Siemanko.

Sprawy w TM idą w dobrą strone dzisiaj zakupiłem kolejnego AdPack'a co daje mi już 6.Dolary na koncie też ładnie rosną jeszcze 4 dni i będe mógł kupić pierwszą paczke z pieniędzy zarobionych w programie.

A wygląda to tak :


[Obrazek: tm3.jpg]

Od dzisiaj rozpoczynam zdobywać poleconych ponieważ ta taktyka ma wielki potenciał i można ładnie pomnożyć zyski.

Cel : 7/150 AdPack do końca lipca


RE: Dziennik Trafficmonsoon - Kubolek - 23-06-2015 12:00

będę zaglądał Smile


RE: Dziennik Trafficmonsoon - gadyalus1 - 15-07-2015 09:39

Trochę nie pisałem w dzienniku poniważ mam mało czasu trochę uzupełnie informacje.

PV
Zakupiłem kilka kampani reklamowych co dało mi 30000 BAP. Powód był w tym taki, że mojej kobiecie nudziło się więc dałem jej pod opiekę konto na PV.
Za 2 tygodnie panuje inwestycje która popchnie ją do 10 grupy.

W MTV nic się nie zmienia czekamy na obiecany wrost akcji.

TM
Tutaj idzie do przodu. Niestety nie pozyskałem żadnych poleconych lecz stan paczek stanowczo poszedł do góry i na dzień dzisiejszy wynosi 31




[Obrazek: moonnnn.jpg]

Przyppominam że do końca lipca planuje mieć 150 aktywnych paczek zobaczymy czy mi się uda. Trzymajcie kciuki.
Mały edit:

Zrobiłem małą inwestycje i podniosłem ilość paczek

Cel: 78/150

Zapraszam też do rejstrowania się z mojego reff linku. Każdy zarejstrowany może liczyć na pomoc w 100%. Zapraszam!!
https://trafficmonsoon.com/?ref=wyrzyk94
[Obrazek: image.jpg]



RE: Dziennik Trafficmonsoon - gadyalus1 - 17-07-2015 21:39

Cześć.
Do końca Lipca zostało mało czasu a cel wysoki. Jednak powinienem go osiągnąć a nie przewiduje żadnych większych wypłat dlatego narazie reinwestycja 100%.

Stan paczek na dzień dzisiejszy to 115.

[Obrazek: 115.jpg]

Teorycznie za 15 dni osiągne 150 AdPack'ów ale w praktyce powinno to nastapić szybciej.
W innych programach (MTV,PaidVerts,AdBrook,Lucrelab) w których działam nie dzieje się nic ciekawego dlatego nie będe się rozpisywał.

Cel 115/150


RE: Dziennik Trafficmonsoon - Annuitant - 17-07-2015 22:14

A w TM niby dzieje się coś ciekawego Tongue?


RE: Dziennik Trafficmonsoon - gadyalus1 - 18-07-2015 20:27

No jak dla mnie przejście z zarobku ok 7 $ dziennie na 125$ dziennie jest ciekawe.