Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strategia Binary Alpha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Strategia Binary Alpha (/Temat-Strategia-Binary-Alpha-116241)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Strategia Binary Alpha - remialfa - 15-11-2015 13:03

Tak, ja jestem już w Binary Alpha od pół roku - gram na live - i rezultaty są świetne. Jeślli chcesz więcej info to prześledź ten wątek albo najlepiej napisz do mnie PW.

Pozdrawiam


RE: Strategia Binary Alpha - snake1415 - 15-11-2015 17:41

(05-09-2015 13:49)remialfa napisał(a):  W przyszłym roku będzie otwierał brokera, do którego dostęp będą miały tylko osoby grające Binary Alpha. Big Grin

Jeżeli dobrze rozumiem, broker opcji binarnych zarabia jeżeli ludzie przegrywają kase. Wiec jaki jest sens założenia brokera tylko dla swoich ludzi ?


RE: Strategia Binary Alpha - remialfa - 15-11-2015 18:37

Źle rozumiesz [CAT FACE WITH TEARS OF JOY]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


RE: Strategia Binary Alpha - KeramxD - 15-11-2015 18:53

Jestem zainteresowany - wysłałem PW.


RE: Strategia Binary Alpha - snake1415 - 15-11-2015 20:16

(15-11-2015 18:37)remialfa napisał(a):  Źle rozumiesz [CAT FACE WITH TEARS OF JOY]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

To gdybyś naprowadził mnie na dobrą drogę to bym był wdzięwczny Smile


RE: Strategia Binary Alpha - remialfa - 15-11-2015 22:54

Sa dwa rodzaje brokerów - tacy którzy tworzą swój zamknięty rynek czyli tak zwani Money Makers (MM) i wtedy to co przegrywasz jest ich 100% zyskiem, a jak wygrywasz to dostajesz pieniądze "innych" oraz brokerzy typu ECN takim np. jest 24option - oni zarabiąją również jak klient wygrywa. Dlaczego tak? Ponieważ, są gracze na opcjach, którzy mają milionowe konta i stawiąją 100000$ na jedną transakcje, gdyby grali u brokerów MM to Ci szybko by zbankrutowali.

Także w skrócie tak to wygląda.

Plany Binary Alpha są bardzo szerokie - cały czas się rozwijamy. Obecnie tworzymy fundusz graczy Binary Alpha.


RE: Strategia Binary Alpha - snake1415 - 16-11-2015 10:07

(15-11-2015 22:54)remialfa napisał(a):  Sa dwa rodzaje brokerów - tacy którzy tworzą swój zamknięty rynek czyli tak zwani Money Makers (MM) i wtedy to co przegrywasz jest ich 100% zyskiem, a jak wygrywasz to dostajesz pieniądze "innych" oraz brokerzy typu ECN takim np. jest 24option - oni zarabiąją zarówna jak klient przegrywa. Dlaczego tak? Ponieważ, są gracze na opcjach, którzy mają milionowe konta i stawiąją 100000$ na jedną transakcje, gdyby grali u brokerów MM to Ci szybko by zbankrutowali.

Także w skrócie tak to wygląda.

Plany Binary Alpha są bardzo szerokie - cały czas się rozwijamy. Obecnie tworzymy fundusz graczy Binary Alpha.

pomyliłeś się w ECN bo myśle że chciałeś napisać że broker zarabia gdy klient zarabia.

Myślałem że na opcjach binarnych wszyscy brokerzy działają MM


RE: Strategia Binary Alpha - remialfa - 16-11-2015 10:59

Dzięki, poprawiłem. Tak jak powiedziałem, ze względu na dużych graczy muszą być tacy brokerzy. O dokładniejsze opisy odsyłam do internetu.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka


RE: Strategia Binary Alpha - remialfa - 27-11-2015 17:36

(14-11-2015 13:36)Narybek napisał(a):  I jak testowaliście ją już ?

Kupiłem tą strategię wydatek nie mały, bo 4000zł kosztuje.
Ale to jest właśnie niesamowity system i geniusz Kaziego.
Chyba jeden z nielicznych na świecie automatycznych systemów do tradeowania, które nie repaintują. Tak! Zagrania w przeszłości są dokładnie takie same jak live. Polazuje się strzałeczka to grasz - i na pewno nie zniknie. Jak sie już pojawi to zawsze się gra. Można oglądać wstecz i wstecz i zgodnie z money management i zasadami ta strategia nie przegrywa!

Dlatego Kazi mówił na lekcji objaśniające, że ten system można dać totalnemu żółtodziobowi i on będzie zarabiał pieniądze.

Pewnie wielu ludzi szuka takiego systemu ...tak istnieją takie, ale jak widać - tylko dla zamknięty społeczności - zakup headbreak'a przysługuje tylko członkom binary alpha.

Będę wrzucał moje rozrastające się konto Wink i zagrania Wink Pozdrawiam2Huh


RE: Strategia Binary Alpha - snake1415 - 27-11-2015 22:27

To jest zbyt piękne żeby było prawdziwe w moim odczuciu Smile

Aż się nie mogę doczekać "rozrastającego się konta" Smile